Element graficzny

III Konferencja Innowacyjne Terapie Konopne organizowana przez Dr.Max Polska

Więcej informacji oraz rejestracja na stronie: www.drmax-konferencje.pl

Za udział w wydarzeniu lekarze oraz farmaceuci otrzymają 6 punktów edukacyjnych!

Rejestrując się na konferencję otrzymują Państwo dodatkowo:

  • dostęp do archiwalnych nagrań z poprzednich konferencji
  • kongresowy zeszyt on-line z materiałami merytorycznymi
  • 12-miesięczny dostęp do nagrań części wykładowej dla zalogowanych użytkowników

Kolejny raz, to unikalne na skalę kraju wydarzenie skupi w jednym miejscu przedstawicieli zawodów medycznych z kraju i ze świata, aby porozmawiać nt. dostępności i możliwości leczenia medyczną marihuaną w Polsce. Wybitni eksperci - lekarze-praktycy podzielą się swoją wiedzą w zakresie stosowania kannabinoidów w m.in. leczeniu paliatywnym, chorobach reumatologicznych, chorobach neurodegeneracyjnych wieku podeszłego i wielu innych. Podczas wykładów poznamy odpowiedź na pytanie - dlaczego potrzebujemy terapii konopnych oraz porozmawiamy o obecnej sytuacji dot. preskrypcji środków odurzających w świetle zmian regulacyjnych w ostatnim czasie.

Co roku konferencja szczyci się obecnością zagranicznych ekspertów z krajów o zaawansowanym rozwoju rynku konopnego – w tym roku wykład inauguracyjny poprowadzi specjalista z Izreala – dr Silviu Brill z Tel Aviv Pain Institute.

Moduły wykładowe zwieńczy debata ekspertów „Kontrowersje i postępy wokół medycznej marihuany” moderowana przez wybitną dziennikarkę – Agatę Młynarską. Podczas debaty poznamy opinie różnych środowisk: lekarskiego, pacjenckiego, politycznego oraz biznesu nt. dostępności do terapii w naszym kraju.


Pracodawcy RP już kolejny raz obejmują Patronatem Honorowym to wydarzenie!