Kontakt

Biuro

Agata Kulak-Walczak

Dyrektor Generalny

tel.: 22 518 87 00

e-mail: a.kulak-walczak@pracodawcyrp.pl


Barbara Owsiak

Zastępca Dyrektora Generalnego

Sekretarz Prezydium Rady Dialogu Społecznego

tel.: 22 518 87 00

e-mail: b.owsiak@pracodawcyrp.pl


Kamil Sobolewski

Główny Ekonomista

e-mail: k.sobolewski@pracodawcyrp.pl 


Magdalena Kitlas

Dyrektor Departamentu Relacji

tel./mob.: +48 508 019 063

e-mail: m.kitlas@pracodawcyrp.pl


Bartosz Sowier

Dyrektor Departamentu Analiz i Legislacji

tel.: 22 518 87 04

e-mail: b.sowier@pracodawcyrp.pl


Beata Rorant

Dyrektor Departamentu Zdrowia

tel.: 22 518 87 79

e-mail: b.rorant@pracodawcyrp.pl


Olga Scott

Dyrektor Departamentu Funduszy Europejskich

tel.: 22 518 87 59

e-mail: o.scott@pracodawcyrp.pl


Marta Kaźmierczak

Dyrektor Departamentu Współpracy Międzynarodowej

tel.:  22 518 87 80
e-mail: m.kazmierczak@pracodawcyrp.pl


Sylwia Stoińska

Dyrektor Departamentu Finansów

tel.: 22 518 87 13

e-mail: s.stoinska@pracodawcyrp.pl


Iwona Dukaczewska

Dyrektor Departamentu Administracji

tel.: 22 518 87 05

e-mail: i.dukaczewska@pracodawcyrp.pl


Kontakt z mediami

Dariusz Prosiecki

Dyrektor Departamentu Komunikacji i Marketingu

tel./mob.: +48 508 019 062

e-mail: d.prosiecki@pracodawcyrp.pl









Nasza siedziba

Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej

tel: 22 518 87 00

ul. Berneńska 8
03-976 Warszawa

e-mail: sekretariat@pracodawcyrp.pl