Gospodarka, siła, wizja
Zaufało nam 19 000 firm zatrudniających przeszło 5 000 000 pracowników

Kontakt

Biuro

Agata Kulak-Walczak

Zastępca Dyrektora Generalnego
Dyrektor Gabinetu Prezydenta

tel.: 22 518 87 00
e-mail: a.kulak-walczak@pracodawcyrp.pl


Barbara Owsiak

Zastępca Dyrektora Generalnego
Sekretarz Prezydium Rady Dialogu Społecznego

tel.: 22 518 87 31
e-mail: b.owsiak@pracodawcyrp.pl

 

Centrum Monitoringu Legislacji

e-mail: legislacja@pracodawcyrp.pl


prof. Paweł Wojciechowski

Główny Ekonomista

e-mail: p.wojciechowski@pracodawcyrp.pl


Marta Kaźmierczak

Koordynator ds. międzynarodowych

tel.:  22 518 87 80
e-mail: m.kazmierczak@pracodawcyrp.pl


Olga Scott

Dyrektor Departementu Funduszy Europejskich

tel.: 22 518 87 59
e-mail: o.scott@pracodawcyrp.pl


Iwona Dukaczewska

Dyrektor Departamentu Administracji i Finansów

tel.: 22 518 87 05
e-mail: i.dukaczewska@pracodawcyrp.pl


Magdalena Kitlas

Dyrektor Departamentu Relacji

tel.: 22 518 87 08
e-mail: m.kitlas@pracodawcyrp.pl

 


Kontakt z mediami

Mariusz Kowalewski

tel.: 22 518 87 87
kom.: 508 019 052

e-mail: m.kowalewski@pracodawcyrp.pl









Nasza siedziba

Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej

+48 22 518 87 00

fax +48 22 828 84 37
ul. Brukselska 7
03-973 Warszawa

sekretariat@pracodawcyrp.pl