Element graficzny

VI edycja Business Mixer we Wrocławiu

Już 18 czerwca 2024 r. na stadionie Tarczyński Arena we Wrocławiu odbędzie się VI edycja Business Mixer - wyjątkowego wydarzenia biznesowego organizowanego przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną, które po raz kolejny zgromadzi liderów biznesu, innowatorów i przedstawicieli ponad 250 firm z całej Polski. Tegoroczną edycję Pracodawcy RP wspierają jako partner strategiczny.

Innowacje, technologia i networking. Biznesowy speed dating w sercu Dolnego Śląska

Idea Business Mixera zaczerpnięta została z formuły „speed dating”, czyli tzw. „szybkich randek”, pochodzącej ze Stanów Zjednoczonych. Przedsiębiorcy siedzący przy okrągłych stołach mają po dwie minuty na zaprezentowanie swojej firmy i oferty. Po zakończeniu prezentacji sygnalizowanej dźwiękiem dzwonka, uczestnicy zmieniają stoły, aby zaprezentować się kolejnym partnerom biznesowym. To doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i rozszerzenia swojej sieci relacji.

Dużym, pozytywnym wrażeniem jest dla mnie niecodzienna forma spotkania – tzw. speed dating. Skuteczna forma poznania nowych dostawców i zaprezentowania własnego przedsiębiorstwa.” - przekonuje Łukasz Siuda, Dyrektor Finansowy Gestamp Wrocław

Dlaczego warto wziąć udział?

Najlepszy sposób na rozszerzenie sieci biznesowych kontaktów – możliwość zdobycia cennych relacji z potencjalnymi kontrahentami.

✔  Nietypowa formuła wydarzenia – oparta na zasadach „speed dating”, dwie minuty na zaprezentowanie swojej firmy i oferty to szansa na 50 wartościowych spotkań.

Wartościowe spotkania i networking – ponad 250 przedsiębiorców z różnych branż, gotowych na wymianę doświadczeń i nawiązanie współpracy.

Największe tego typu wydarzenie dla przedsiębiorców na Dolnym Śląsku – po raz kolejny wpisuje się w kalendarz najważniejszych biznesowych wydarzeń roku.

Zainspiruj się innowacjami i technologią

Motywem przewodnim VI edycji są innowacje i nowe technologie. Uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się, jak nowoczesne rozwiązania z zakresu automatyzacji, cyfryzacji i Przemysłu 4.0 mogą pomóc im osiągnąć wyższą efektywność i produktywność.

Formuła prezentacji usług firmy podczas wspólnych kilkuminutowych rund przy stole pozwoliła na poznanie w jednym miejscu bardzo ciekawych firm oraz ich przedstawicieli. Polecam gorąco spotkanie oraz możliwość nawiązania ciekawych relacji” - zachęca Alina Omachel z LMCG.

Gdzie i kiedy?

Termin: 18 czerwca 2024 r. (wtorek)

Czas: godz. 11:00 (start rejestracji od godz. 10:00)

Miejsce: Klub Biznesowy Stadion Wrocław – Tarczyński Arena (al. Śląska 1, 54-118 Wrocław)

Liczba miejsc ograniczona!

Zapisy na VI edycję „BUSINESS MIXER” prowadzone są poprzez formularz zgłoszeniowy. Więcej szczegółów znajdziesz  na stronie: businessmixerwsse.pl

Do zobaczenia 18 czerwca we Wrocławiu!