Element graficzny

Huawei Startup Challenge

Wspólnie z Huawei Polska zapraszamy polskie startupy, które pracują nad rewolucyjnymi rozwiązaniami z sektora zielonej energii do podjęcia wyzwania i zawalczenia o nagrody i rozgłos medialny.

Co oferuje Huawei Startup Challenge?

Huawei Startup Challenge to nie tylko konkurs, to przede wszystkim platforma dla wizjonerów i innowatorów, którzy pragną wprowadzić swoje idee na wyższy poziom. W tym roku skupiamy się na startupach, które opracowują rozwiązania zwiększające efektywność energetyczną oraz promują wykorzystanie zielonej energii.

Dlaczego warto aplikować?

  • Wsparcie finansowe i mentoring: Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody finansowe (I miejsce – 100 000 PLN, II miejsce – 60 000 PLN, III miejsce – 40 000 PLN) oraz wsparcie od partnera konkursu Nomad Electric – dodatkowe 15 000 zł i mentoring
  • Widoczność i sieć kontaktów: Udział w konkursie to również szansa na zwiększenie widoczności Twojego startupu oraz nawiązanie cennych kontaktów biznesowych.

Dołącz do rewolucji technologicznej!

Zapraszamy wszystkie startupy do dołączenia do technologicznej rewolucji i wysłania zgłoszenia do #HuaweiStartupChallenge4 na stronie www.huaweistartupchallenge.pl. Organizatorzy czekają na innowacyjne projekty, które pomogą kształtować przyszłość zielonej energii!

Prosimy również o przekazanie tej informacji wszystkim zainteresowanym startupom w sektorze energetycznym. Razem możemy zbudować przyszłość, która będzie bardziej zielona i zrównoważona!

https://huaweistartupchallenge.pl/