Element graficzny

Konferencja Invest Cuffs 2024

Konferencja Invest Cuffs 2024 odbędzie się w dniach 5-6 kwietnia w Krakowie. To największe wydarzenie w Polsce, zrzeszające  branżę rynku inwestycyjnego. Rokrocznie przyciąga ono do Krakowa ekspertów, przedstawicieli najważniejszych podmiotów w branży, klientów instytucjonalnych oraz detalicznych.

Będzie to już dziesiąta odsłona wydarzenia, w trakcie którego uczestnicy mają możliwość wysłuchania wykładów prowadzonych przez niemal 200 prelegentów. Kongres Invest Cuffs 2024 to także wyjątkowa okazja do zapoznania się z nowościami w ofercie brokerów oraz przedsiębiorstw ściśle związanych z rynkiem inwestycyjnym. Na trzech piętrach Krakowskiego Centrum Kongresowego, 10 tysięcy uczestników znajdzie ponad 120 standów wystawowych brokerów, domów i biur maklerskich, banków, spółek giełdowych, rynkowych ekspertów oraz wytwórców ekskluzywnych produktów, idealnie uzupełniających profil skutecznego i zyskownego tradera czy inwestora. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu i wspólnego tworzenia historii rynku inwestycyjnego.

Aby wziąć udział w Invest Cuffs 2024 wystarczy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie https://investcuffs.pl/rejestracja/. Organizatorzy przygotowali ponadto dwa rodzaje płatnych biletów. 

Sprawdź jak wyglądała ubiegłoroczna edycja Invest Cuffs: https://youtu.be/kFqqizhO6c4?si=JCgnS1A0hnM4AwG5