Element graficzny

Artur Białkowski

członek Rady Pracodawców RP,
prezes Zarządu Pracodawców Medycyny Prywatnej,
członek Zarządu i dyrektor Zarządzający ds. Usług Biznesowych Medicover Sp. z o.o.

Artur Białkowski jako dyrektor zarządzający Pionem Usług Biznesowych Healthcare Services Medicover odpowiada za ofertę usług medycznych (funkcjonowanie centrów medycznych Medicover na terenie całego kraju) oraz niemedycznych, jak: pakiety sportowe Medicover Sport, program kafeteryjny Medicover Benefits, a także rozwój sieci klubów fitness i siłowni. Wcześniej, w latach 2016-2023, pełnił funkcję wiceprezesa zarządu. Z Medicover jest związany od 2012 r.

Artur Białkowski w styczniu 2024 r. objął stanowisko prezesa zarządu Pracodawców Medycyny Prywatnej. Z tą organizacją jest związany od wielu lat, wcześniej jako wiceprezes zarządu, jak również członek zarządu. Jest także członkiem Rady Pracodawców RP oraz członkiem Komisji Ubezpieczeń Zdrowotnych i Wypadkowych w ramach Polskiej Izby Ubezpieczeń.

Przed rozpoczęciem pracy w Medicover, swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w firmach, takich jak: Orange (Centertel), Siemens oraz DHL Express.

Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył także studia doktoranckie w Kolegium Zarządzania i Finansów warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej.