Gospodarka, siła, wizja
Zaufało nam 19 000 firm zatrudniających przeszło 5 000 000 pracowników

Prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski wyróżniony przez OPZZ

Prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski został wyróżniony za wieloletnią współpracę z Ogólnopolskim Porozumieniem Związków Zawodowych. Podziękowania od OPZZ odebrał podczas obchodów jubileuszu 35-lecia tej organizacji. – O Prezydencie Andrzeju Malinowskim nie można powiedzieć inaczej niż jak o prawdziwym partnerze społecznym, z którym zawsze można znaleźć kompromis – podkreślono w laudacji.

– Merytoryczna współpraca na rzecz polskiej gospodarki łączy nas od dawna. Chciałbym serdecznie podziękować za doprowadzenie do tego, że przedstawiciel pracodawców stał się mężem zaufania związkowców! Dziękuję i polecam się na przyszłość – chociaż życzę nam wszystkim braku jakichkolwiek konfliktów i kłopotów – powiedział Andrzej Malinowski.

– Możemy i powinniśmy się spotykać. Spowolnienie gospodarcze jest tak blisko, że w zasadzie już przekroczyło nasz próg. Dziś możemy pokazać, że Polak potrafi być mądry przed szkodą. Mamy wiedzę i doświadczenia z własnej historii – podkreślił Prezydent Pracodawców RP.