Gospodarka, siła, wizja
Zaufało nam 19 000 firm zatrudniających przeszło 5 000 000 pracowników

Pracodawcy RP nagrodzeni Złotymi Spinaczami 2017!

Poznaliśmy zwycięzców XV edycji konkursu Złote Spinacze organizowanego przez Związek Firm Public Relations. W tym roku Jury nagrodziło projekty w 32  kategoriach konkursowych. Pracodawcy RP, wraz z Be Communications i United PR, otrzymali nagrody w kategoriach 'Medyna i Zdrowie' oraz 'Public Affairs i Lobbying' za kampanię „Choroba? Pracuję z nią!”.

Ogłoszenie wyników i rozdanie  nagród odbyło się 1 grudnia w trakcie uroczystej Gali, poprowadzonej przez Jarosława Kuźniara. Przewodniczącą Jury tej edycji konkursu była Marta Pokutycka-Mądrala, Dyrektorka Komunikacji Korporacyjnej oraz Rzeczniczka Prasowa w Nationale-Nederlanden.

Kampania „Choroba? Pracuję z nią!” to inicjatywa pacjentów chorych przewlekle, którzy mimo swojej choroby i konieczności jej długofalowego leczenia, nie chcą rezygnować z pracy zawodowej oraz ciągłej konieczności angażowania w pomoc innych osób. Dlatego zwracają się z apelem o pomoc w dostępie do skracających czas podania i wygodnych form terapii. W ich staraniach wspierają ich Pracodawcy RP, którzy dostrzegają wyzwania przed jakimi stoją już dziś polscy pracodawcy (do głównych należy częsta absencja zawodowa pracowników), a których istotnym elementem będzie zmniejszenie skali nieobecności zatrudnionych w pracy oraz wzrost wydajności i stworzenie dla nich dogodnych warunków pracy.

Pełna lista laureatów we wszystkich kategoriach jest dostępna na stronie organizatora.

Informacje o kampanii "Choroba? Pracuję z nią!" znajdą Państwo tutaj.