Gospodarka, siła, wizja
Zaufało nam 19 000 firm zatrudniających przeszło 5 000 000 pracowników

Gala wręczenia nagród Optimusa

Już w czwartek 14 grudnia 2017 r.,  o godz. 17 w domu kultury Prom Kultury Saska Kępa przy ul. Brukselskiej 23 w Warszawie, odbędzie się gala wręczenia nagród Optimusa.

W 2015 roku po raz pierwszy w nowej formie zostały przyznane jubileuszowe nagrody Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej. Nagrodę otrzymują osoby, które swoją wieloletnią działalnością i postawą przyczyniają się do rozwoju Organizacji, integracji jej członków i popularyzacji jej statutowej działalności, a także mają wybitne osiągnięcia w działalności przynoszącej znaczne korzyści Organizacji oraz stwarzają możliwość rozwoju pozostałym członkom.

Nagroda przyznawana jest również osobom fizycznym, działaczom gospodarczym lub osobom spoza środowiska przedsiębiorców, które wnoszą szczególny wkład w budowę wysokiego prestiżu środowiska przedsiębiorców oraz przyczyniają się do jego integracji i rozwoju.

Pracodawcy mają już ponad 25 lat. Dotychczas przyznawaną nagrodą była Konfederatka. Jednak jako najstarsza i najprężniej działająca organizacja pracodawców zasługują aby ich nagroda była wyjątkowa. Stąd nowa nagroda przybrała postać diamentu, jako najbardziej szlachetnego i pożądanego z kamieni.