Gospodarka, siła, wizja
Zaufało nam 19 000 firm zatrudniających przeszło 5 000 000 pracowników

II Kongres Zdrowia Pracodawców RP

Polska służba zdrowia – taka jaka jest dziś – dochodzi do kresu swojej wydolności. O ile łatwo powiedzieć „tak dalej być nie może”, to zaproponować konkretną propozycję jest o wiele trudniej. Pracodawcy RP nie boją się jednak trudnych zadań. Dlatego 26 kwietnia 2018 r. organizujemy II Kongres Zdrowia. Odpowiemy na pytanie w jaki sposób można szybko osiągnąć widoczne rezultaty. Kluczem powinien być pacjent i jego bezpieczeństwo.

Spotkają się wszyscy zainteresowani – eksperci, przedsiębiorcy branży medycznej, przedstawiciele administracji państwowej oraz pacjenci. Będziemy zastanawiać się jak umieścić pacjenta w ramach Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju. Jak zadbać o jego bezpieczeństwo – równocześnie wspomagając Strategię. Ustalimy co trzeba poprawić w organizacji ochrony zdrowia zgodnie z duchem SOR. Musimy bowiem ulokować ją na właściwym miejscu w całości systemu gospodarczego. To pozwoli wreszcie zrozumieć jak wpływa ona na zwiększanie lub zmniejszanie zasobów gospodarczych. Jak oddziałuje na inne branże – niekiedy pozornie bardzo dalekie. Zdrowie obywateli nie może być samotną wyspą. To niezmiernie ważny element państwa. Ma ogromny wpływ na jego funkcjonowanie jako całości. 

Jedną z szans na pozytywne zmiany są innowacyjne inwestycje w zdrowie. Wymagają sporych nakładów, ale tak jak w innych branżach najnowocześniejsze technologie dają największe efekty. W ostatecznym bilansie okazują się też najbardziej opłacalne.

Kongres odbędzie się 26 kwietnia 2018 r. w Hotelu Sheraton przy ul. Bolesława Prusa 2 w Warszawie. Udział w Kongresie jest bezpłatny. Formularz rejestracyjny jest dostępny tutaj.

Program wydarzenia jest dostępny tutaj.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie wydarzenia.


Organizator

WspółorganizatorzyPartner złoty

Partnerzy srebrni

Partnerzy

PatronatyPatroni medialni