Gospodarka, siła, wizja
Zaufało nam 19 000 firm zatrudniających przeszło 5 000 000 pracowników

Wręczenie nagród Wektory 2021 już jutro!Już jutro, 15 stycznia, po raz dwudziesty przyznane zostaną prestiżowe nagrody Pracodawców RP. To wyróżnienia dla wybitnych osobistości ze świata biznesu, polityki, kultury i mediów, które w szczególny sposób wpływają na rozwój polskiej gospodarki.

Wektory to coroczne nagrody przyznawane od 2002 roku przez Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej. Są prestiżowym wyróżnieniem dla tych, którzy wskazują nowatorskie rozwiązania dla polskiej gospodarki oraz przyczyniają się do rozwoju społecznego.

Tego wieczoru przyznany zostanie również Super Wektor. Jest to nagroda za wybitne osiągnięcia w działalności przynoszącej znaczące korzyści całemu państwu, jego gospodarce, stosunkom politycznym i społecznym oraz za tworzenie klimatu sprzyjającego rozwojowi polskiej przedsiębiorczości.

Laureaci Wektorów są honorowani statuetką postaci, zaprojektowaną przez artystę-rzeźbiarza Michała Kubiaka. Stworzona postać symbolizuje człowieka kroczącego z podniesioną głową, który nie zważa na przeszkody i przeciwności losu. Została wykonana z brązu, na granitowej podstawie, z nalepką autorską.

Przed nami wyjątkowa, bo już 20. edycja Wektorów. Z tego względu nie zabraknie wyjątkowej oprawy, a Galę poprowadzą Alżbeta Lenska-Cieszyńska oraz Conrado Moreno.

Partnerem Strategicznym uroczystości jest Huawei Polska Spółka z o.o. Partnerami uroczystości są również: COMP S.A., Personnel Service S.A., Philip Morris Polska, Grupa Profbud Spółka z o.o., Provident Polska S.A., Związek Browary Polskie, PKN ORLEN S.A., Strabag Spółka z o.o., Grycan Lody od Pokoleń, Laboratoria Medyczne Diagnostyka i Carolina Toyota Wola. Partnerem Medycznym jest Grupa LUX MED.