Zapraszamy na webinarium "Nowe wyzwania dla zarządzania ryzykiem w przedsiębiorstwie – ryzyko karnoskarbowe oraz cybernetyczne"

Wraz z Aon Polska zapraszamy na otwarte, bezpłatne webinarium: Nowe wyzwania dla zarządzania ryzykiem w przedsiębiorstwie – ryzyko karnoskarbowe oraz cybernetyczne.

Spotkanie odbędzie się w środę 23 czerwca, o godz. 14:00 na platformie ClickMeeting. Aby uczestniczyć, zarejestruj się tutaj.

Agenda:

  • 14.00 – 14.10 Wstęp
  • 14.10 – 14.35 Ochrona przed ryzykiem karnoskarbowym
  • 14.35 – 14.55 Zagrożenia cybernetyczne – ryzyko biznesowe, nie tylko problem IT
  • 14.55 – 15.00 Q&A

W spotkaniu wezmą udział:

  • Katarzyna Piela, Dyrektor ds. Klienta Strategicznego, Aon Polska – Posiada 25-letnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej – broker ubezpieczeniowy, doradca w procesie likwidacji szkód. W Aon Polska odpowiada za przygotowywanie, aranżację i obsługę programów ubezpieczeniowych dla największych instytucji w Polsce z uwzględnieniem linii D&O, Crime, OC zawodowej instytucji finansowej oraz cyber. Posiada licencję brokera reasekuracyjnego. Jest liderem praktyki ubezpieczeń cybernetycznych.
  • Magdalena Domańska, Starszy Broker, Aon Polska – Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Państwowego Studium Stenotypii i Języków Obcych. Ukończyła również studia podyplomowe w Szkole Wyższej Handlowej w Warszawie. Z branżą ubezpieczeń związana od 9 lat. Pierwsze doświadczenia w ubezpieczeniach zdobyła w MAI Insurance Brokers Poland. Od początku związana z szeroko pojętymi ubezpieczeniami majątkowymi przedsiębiorstw, w tym z obsługą klientów międzynarodowych. Obecnie w Aon Polska w Departamencie Klientów Strategiczny jako Starszy Broker.
  • Piotr Kamiński, Wiceprezydent Pracodawców RP – Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i studiów podyplomowych Tempus CUBIS z zakresu zarządzania. Uczestniczył w wielu szkoleniach, seminariach i konferencjach eksperckich w zakresie rynku kapitałowego, finansowania przedsięwzięć i ubezpieczeń społecznych (m.in. w USA, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii). Obecnie jest członkiem Rady Polskiej Agencji Nadzoru Audytowego, Prezesem Polskiego Oddziału Stowarzyszenia Absolwentów IESE Business School Uniwersytetu Navarra w Barcelonie oraz arbitrem Sądu Arbitrażowego przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie.

W trakcie webinarium możliwe będzie zadawanie pytań na czacie.

Zapis webinarium będzie dostępny na kanale Pracodawców RP w serwisie YouTube.

Serdecznie zapraszamy!