Zapraszamy na webinarium "Nowe rozwiązanie - gwarancje spłaty kredytu i gwarancje płatnicze dla eksporterów. Zmiany w gwarancjach kontraktowych"

Szanowni Państwo!

w czwartek, 17 czerwca, o godz. 14:00 zapraszamy na otwarte, bezpłatne webinarium 'Nowe rozwiązanie - gwarancje spłaty kredytu i gwarancje płatnicze dla eksporterów. Zmiany w gwarancjach kontraktowych', przygotowane razem z KUKE i Aon Polska.

Spotkanie odbędzie się na platformie ClickMeeting. Aby uczestniczyć, zarejestruj się tutaj.

Agenda:

  • Wstęp: Piotr Kamiński Stowarzyszenie Pracodawcy RP, Artur Szast Aon Polska.
  • Zmiany w gwarancjach kontraktowych: Karol Madej, Artur Szast Aon Polska.
  • Gwarancje spłaty kredytu i gwarancje płatnicze dla eksporterów: Krzysztof Kwaterski KUKE.
  • Q&A.

W spotkaniu wezmą udział:

  • Piotr Kamiński, Wiceprezydent Pracodawców RP – Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i studiów podyplomowych Tempus CUBIS z zakresu zarządzania. Uczestniczył w wielu szkoleniach, seminariach i konferencjach eksperckich w zakresie rynku kapitałowego, finansowania przedsięwzięć i ubezpieczeń społecznych (m.in. w USA, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii). Obecnie jest członkiem Rady Polskiej Agencji Nadzoru Audytowego, Prezesem Polskiego Oddziału Stowarzyszenia Absolwentów IESE Business School Uniwersytetu Navarra w Barcelonie oraz arbitrem Sądu Arbitrażowego przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie.


  • Artur Szast, Aon Polska – Absolwent Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Z branżą ubezpieczeń związany od 18 lat od samego początku zaangażowany w ubezpieczenia finansowe. Pierwsze doświadczenia zdobywane w TU Euler Hermes S.A. Od 2011 wspierający przedsiębiorstwa w zakresie ubezpieczeń należności w szerszym spektrum jako pracownik firm brokerskich. Mocno zaangażowany we wsparcie i rozwój ubezpieczeniowych produktów finansowych. Obecnie pełni funkcję Business Development Director w Aon Polska.


  • Krzysztof Kwaterski, KUKE – Absolwent Wydział Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Od 1994 roku związany z Korporacją Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych, w której praktycznie od samego początku jest zaangażowany we wsparcie krajowych przedsiębiorców w ramach systemu ubezpieczeń gwarantowanych przez Skarb Państwa. Obecnie jako Menedżer Biura Ubezpieczeń Instytucjonalnych i Gwarancji zajmuje się instrumentami ubezpieczeniowymi i gwarancyjnymi dedykowanymi do instytucji finansowych oraz bezpośrednio do eksporterów jak również wykorzystywanymi we wzajemnych relacjach między tymi podmiotami.


  • Karol Madej, Aon Polska – Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Ekspert z zakresu ubezpieczeń należności, faktoringu i gwarancji ubezpieczeniowych. Posiada 11 letnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej. Swoje doświadczenie zdobywał w wiodących firmach z branży: Euler Hermes i Coface. Od 2019 związany z Aon Polska wspierający przedsiębiorców w zakresie ubezpieczeń finansowych.


W trakcie webinarium możliwe będzie zadawanie pytań na czacie.

Zapis webinarium będzie dostępny na kanale Pracodawców RP w serwisie YouTube.

Serdecznie zapraszamy!