Zapis webinarium „Social distancing – jak zapewnić bezpieczeństwo w przestrzeni pracy i miejscach użyteczności publicznej w czasie pandemii COVID-19?”

Polecamy zapis webinarium pt. „Social distancing – jak zapewnić bezpieczeństwo w przestrzeni pracy i miejscach użyteczności publicznej w czasie pandemii COVID-19?”.


Spełnienie wymogów dotyczących bezpieczeństwa pracy, w tym organizacji przestrzeni i stanowisk pracy oraz bezpieczna komunikacja, to główne wyzwanie przy ponownym otwarciu miejsc pracy, jak również miejsc użyteczności publicznej. W tym zakresie konieczne jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa pracownikom, przy zachowaniu maksimum komfortu i efektywności pracy.

Podczas webinarium przedstawiono rozwiązania najczęstszych problemów z jakimi spotykają się pracodawcy i pracownicy oraz przykłady poprawnego oznakowania wspomagającego organizację przestrzeni pracy (z inspiracją dla oznakowania przestrzeni publicznych), zastosowania i oznakowania środków ochrony indywidualnej zapewniających bezpieczną komunikację.

Eksperci:

• Tomasz Turkiewicz - specjalista ds. rozwoju rynku, 3M Poland

• Piotr Kaczyński - właściciel agencji reklamowej AR Contact oraz drukarni DPSdruk.pl

• dr inż. Paweł Górski - ekspert ds. bezpieczeństwa pracy, 3M Poland

Moderator: Marcin Cetnarowicz – radca prawny, partner w kancelarii SSW Pragmatic Solutions