Zapis webinarium „Praca zdalna 2.0 - Rola kompetencji zarządczych i IT oraz BHP w pracy zdalnej”

Polecamy zapis webinarium „Praca zdalna 2.0 - Rola kompetencji zarządczych i IT oraz BHP w pracy zdalnej”.

Jakie wyzwania rodzi praca zdalna dla menedżerów? Jak dostosować się do nagłej zmiany relacji między pracownikiem a przełożonym? Jak rozwiązać problem odpowiedzialności za bezpieczeństwo pracowników pracujących z domu? Jak zadbać o odpowiednie kompetencje cyfrowe w zespole pracującym zdalnie?

Odpowiedzi między innymi na te pytania dostarczyło bezpłatne, otwarte webinarium „Praca zdalna 2.0 - Rola kompetencji zarządczych i IT oraz BHP w pracy zdalnej”, które odbędzie się w środę 17 marca o godz 12:00. Eksperci omówili rekomendacje, opracowane w ramach projektu Pracodawców RP „Praca zdalna 2.0”, na podstawie największego przeprowadzonego dotychczas w naszym kraju badania na temat pracy zdalnej w warunkach pandemii.Eksperci:

  • dr inż. Rafał Hrynyk - Przewodniczący Platformy Promocji Bezpieczeństwa i Zdrowia Pracy Pracodawców RP, Standard Development & Regulatory Affairs Leader for East Europe w 3M Company
  • Piotr Wołejko - prawnik, ekspert Centrum Monitoringu Legislacji Pracodawców RP
  • Robert T. Nowakowski - Konsultant i Partner w Spencer Stuart

Moderator: Marek Oramus - autor podsumowania Księgi Rekomendacji projektu „Praca zdalna 2.0”, członek Rady Fundacji Gospodarki i Administracji Publicznej


Agenda:

  • Zdalne zarządzanie pracownikami - Robert T. Nowakowski
  • Zapotrzebowanie na nowe kompetencje IT - Piotr Wołejko
  • Bezpieczeństwo i higiena pracy podczas pracy zdalnej - dr inż. Rafał Hrynyk

Webinarium jest częścią cyklu wydarzeń poświęconych rekomendacjom projektu „Praca zdalna 2.0'. Już 24 marca o godz. 12 zapraszamy na kolejne webinarium z cyklu pt. „Zdrowie, ekologia i cyberbezpieczeństwo jako wyzwania dla pracy zdalnej'. Szczegóły podamy wkrótce.