Webinarium nt. badania CMSG: "Sytuacja ekonomiczna przedsiębiorstw w czasach koronawirusa"

Pracodawcy RP zapraszają w imieniu Centrum Monitoringu Sytuacji Gospodarczej (CMSG) na webinarium 'Sytuacja ekonomiczna przedsiębiorstw w czasach koronawirusa', które odbędzie się w czwartek, 23.04 o godz. 10.30 na platformie ClickMeeting. 

Eksperci CMSG omówią wyniki badania przeprowadzonego w połowie kwietnia na 500 firmach i odpowiedzą na pytania uczestników spotkania. Moderatorem będzie red. Maciej Zakrocki z radia TOK FM.

Prof. Elżbieta Adamowicz (Instytut Rozwoju Gospodarczego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie) przybliży obecną sytuację polskich przedsiębiorstw i wyjaśni, co utrudnia im korzystanie z instrumentów wsparcia. Dr Aleksander Łaszek (główny ekonomista Fundacji Forum Obywatelskiego Rozwoju) omówi m.in. poruszoną w ankiecie kwestię płynności finansowej firm. Kluczowe wnioski wynikające z badania przedstawi koordynator CMSG, dr Sławomir Dudek (główny ekonomista Pracodawców RP). W drugiej części spotkania eksperci CMSG odpowiedzą na pytania uczestników, które będzie można zadawać żywo na czacie.

Z wynikami badania można zapoznać się tutaj.

Udział jest bezpłatny, ale należy zarejestrować się pod tym linkiem


Zapraszamy serdecznie!