Webinarium „E-zdrowie – czy wchodzimy na ostatnią prostą wdrożenia?”

Już we wtorek 23 czerwca o godz. 12:30 zapraszamy na webinarium pt. „E-zdrowie – czy wchodzimy na ostatnią prostą wdrożenia?”.

Webinarium odbędzie się na platformie ClickMeeting, udział wymaga rejestracji. Formularz rejestracyjny jest dostępny tutaj.

Eksperci:

• Janusz Cieszyński – Podsekretarz Stanu, Ministerstwo Zdrowia

• Marcin Grabowski – Dyrektor Departamentu Informatyki, Narodowy Fundusz Zdrowia

• Andrzej Osuch – Ekspert Pracodawców RP w zakresie telemedycyny

Moderator: Anna Rulkiewicz – Wiceprezydent Pracodawców RP, Prezes Grupy LUX MED, Prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej


Agenda

• Wdrożenie e-Zdrowia – jaki wysiłek technologiczny, organizacyjny, komunikacyjny i inwestycyjny czeka w najbliższych miesiącach pacjentów, personel medyczny, podmioty lecznicze, instytucje centralne?

• Cyfryzacja czasu pandemii – które e-rozwiązania się sprawdziły, a które zawiodły, które zaskoczyły pozytywnie, a które rozczarowały? Jaka skala wydatków musiała zostać przekierowana na obsługę epidemii? Jakie wdrożenia wprowadzono pilnie, jakie wciąż czekają na dalsze etapy?

• Jak pandemia koronawirusa wpłynie na program e-Zdrowia w Polsce? – czy wdrożenia z obu obszarów to synergia czy konkurencja o zasoby?

• Jak się zorganizować, aby skutecznie wykorzystać potencjał cyfryzacji? – czy mamy przewidziane wszystkie role i odpowiedzialności konieczne przy wdrożeniach e-rozwiązań? Jak zbudować skuteczną komunikację w trakcie wdrożeń? Jak zadbać o bezpieczeństwo pacjentów i ich danych? Jak zapewnić efektywne współdziałanie wszystkich podmiotów – sektora publicznego i prywatnego?


Zapis webinarium będzie dostępny na kanale Pracodawców RP w serwisie YouTube.


Patronem webinarium jest Forum Ekonomiczne w Krynicy.Patron medialny webinarium