Zapis webinarium „Budując dla pokoleń – jak zadbać o przyszłość Twojej firmy i rodziny”

Polecamy zapis webinarium „Budując dla pokoleń – jak zadbać o przyszłość Twojej firmy i rodziny”.Ekspert:

Adam Mariański – doradca podatkowy, adwokat, profesor w Katedrze Prawa Podatkowego Uniwersytetu Łódzkiego. Partner Zarządzający w Mariański Group. Najlepszy doradca podatkowy w Polsce w podatku dochodowym wg rankingu „Rzeczpospolitej” (2019; 2020). Członek rady nadzorczej polskiego oddziału International Fiscal Association (IFA) oraz Europejskiego Stowarzyszenia Profesorów Prawa Podatkowego (EATLP). Prezes Stowarzyszenia Polskich Firm Rodzinnych. Zarządza zespołem doświadczonych ekspertów z zakresu prawa, podatków i ekonomii. Uczestniczy w procedurach legislacyjnych, dotyczących prawa podatkowego. Opracowuje dla przedsiębiorców rodzinnych i wdraża plany sukcesji, konstytucje rodzinne oraz wyspecjalizowane instrumenty planowania spadkowego, w tym instrumenty o charakterze międzynarodowym, trusty czy fundacje. Uznany i powszechnie rozpoznawalny ekspert z zakresu prawa podatkowego, uczestniczy w wielu projektach zmierzających do zapewnienia bezpieczeństwa przedsiębiorców. Przedsiębiorcy szczególnie cenią jego eksperckie opinie podatkowe.

Seminarium „BUDUJĄC DLA POKOLEŃ - PRZYSZŁOŚĆ FIRMY RODZINNEJ”, dedykowane jest przedsiębiorcom, dla których kontynuacja ich pracy, przyszłość założonych przez nich i dobrze prosperujących firm jest sprawą ważną.

Podczas seminarium dowiesz się, dlaczego nie przeprowadzać sukcesji biznesu, ale jak właściwie budować firmę na pokolenia. Dowiesz się również w jaki sposób zabezpieczyć i skutecznie pomnażać majątek rodzinny. Poruszymy najistotniejsze kwestie związane z tym procesem, wskazując jednocześnie, jak unikać pułapek związanych z inwestowaniem majątku.

Jeśli jeszcze nie zacząłeś planować firmy na pokolenia – to jest TEN moment. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli do nas dołączysz. Seminarium poprowadzi prof. dr hab. Adam Mariański.

Kolejne webinaria w ramach cyklu (godziny i szczegóły podamy wkrótce):

  • 3.12 Ustawa o polskich fundacjach rodzinnych – przełomowe rozwiązanie dla polskich firm rodzinnych
  • 10.12 Procedury compliance w firmie – przeciwdziałanie praniu pieniędzy i ochrona sygnalistów
  • 17.12 Ochrona członków zarządu i menedżerów

Zapisy webinariów będą dostępne na kanale Pracodawców RP w serwisie YouTube.