Szkolenia z ZUS: "e-ZLA – podstawowe zagadnienia oraz archiwizacja"

Szanowni Państwo!

Zapraszamy na otwarte, bezpłatne webinarium pt. 'e-ZLA – podstawowe zagadnienia oraz archiwizacja'. To ostatnie spotkanie z cyklu szkoleń przygotowanych przez Pracodawców RP we współpracy z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Szkolenie odbędzie się w czwartek, 23 września, o godz. 12:00. Uczestnictwo wymaga rejestracji na platformie ClickMeeting. Rejestracja jest dostępna tutaj.

Spotkanie poprowadzi:

Eliza Feliksiak, Starszy specjalista, Opiekun Płatników Strategicznych w II Oddziale ZUS w Warszawie. Starszy specjalista z dwudziestopięcioletnim stażem. Doświadczenie i wiedzę zdobywała w różnych zakresach działania ZUS, tj. w pionie dochodów, jak również w komórce kontroli wewnętrznej. Obecnie od sześciu lat pracuje na stanowisku Opiekuna Płatników Strategicznych. Na co dzień pomaga płatnikom w rozwiązywaniu ich problemów w każdej dziedzinie działalności Zakładu. W swojej karierze prowadziła szkolenia dla przedsiębiorców, biur rachunkowych, jak i lekarzy dotyczące m.in. składek ubezpieczeniowych, korygowania dokumentów, PUE i e-ZLA.

Agenda:

1. Ogólne omówienie elektronicznych zwolnień lekarskich

2. Zasady pobierania i prezentowania na PUE

  • zaświadczenia lekarskie
  • kwarantanna/ izolacja

3. Archiwizacja zwolnień lekarskich na PUE

4. Tworzenie raportów z e-zla dla płatników

5. Tworzenie raportów z kwarantanny/izolacji dla płatników


W trakcie webinarium możliwe będzie zadawanie pytań na czacie.

Serdecznie zapraszamy!