Kampania "Zrozum. Poczuj. Działaj!" zaprasza na webinarium "Zdrowie psychiczne w środowisku pracy”

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na bezpłatne webinarium ogólnopolskiej kampanii „Zrozum Poczuj. Działaj!”, organizowanej przez Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej i Grupę ArteMis.

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 25 maja o godzinie 14:00.

Webinarium odbędzie się na platformie ClickMeeting, udział wymaga rejestracji. Formularz rejestracyjny jest dostępny tutaj.

Partnerem wydarzenia jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Podczas spotkania wraz z zaproszonymi gośćmi omówimy główne wnioski płynące z badania realizowanego w ramach kampanii „Zrozum. Poczuj. Działaj!”. W anonimowych ankietach skierowanych do osób aktywnych zawodowo sprawdzono wiedzę oraz opinie pracowników i pracodawców, dotyczące aspektów zdrowia psychicznego w środowisku pracy.

Poza psychologami, gośćmi spotkania będą również przedstawiciele Partnerów Głównych kampanii, PKN ORLEN oraz Provident Polska, z którymi porozmawiamy o roli komunikacji na linii pracodawca-pracownik, planowaniu działań benefitowych i programów wsparcia. Porozmawiamy także o roli kształtowania otwartego i przyjaznego środowiska pracy w kontekście otwartości na tematy problemów emocjonalnych.

Badanie oraz raport dofinansowane ze środków Funduszu Ubezpieczeń Społecznych.

Goście:

  • Wioletta Kandziak, Dyrektor Wykonawczy ds. Kadr, PKN ORLEN S.A.
  • Małgorzata Skibińska, Dyrektor Departamentu Personalnego, Provident Polska SA
  • Aneta Hawryluk, psycholog
  • Ewelina Supińska - Psycholog, Konsultant Kryzysowy

Więcej informacji o gościach spotkania można znaleźć tutaj.


Po zakończeniu zapis webinarium będzie dostępny na stronie kampanii 'Zrozum. Poczuj. Działaj!' oraz w mediach społecznościowych, m.in. na YouTube.

Zapisy poprzednich webinarów oraz wywiadów ekspertami kampanii można znaleźć na stronie kampanii zrozumpoczujdzialaj.pl w Strefie Wiedzy.