Platforma HR

Ekspert ds. rynku pracy, Menadżer HR Personnel Service S.A.

Krzysztof Inglot jest menadżerem strategicznym oraz ekspertem HR z wieloletnim stażem w dużych grupach kapitałowych oraz uznanym ekspertem ds. rynku pracy z ponad 25-letnim doświadczeniem zdobytym m.in. w GK Work Service S.A. oraz Personnel Service S.A., którego jest założycielem.

Prowadzi projekty restrukturyzacyjne w obszarze zarządzania i zasobów ludzkich dla kluczowych firm w Polsce. Autor wielu komentarzy i wypowiedzi eksperckich w mediach, dotyczących bieżącej sytuacji na rynku pracy. W 2013 roku Krzysztof Inglot nabył uprawnienia i kompetencje do pełnienia funkcji Mediatora Międzynarodowego i Arbitra. W 2015 roku dołączył do zespołu ekspertów Centrum Badań i Analiz Pracodawców RP, w 2020 roku objął funkcję Przewodniczącego Platformy HR. W latach 2020-2021 członek Rady Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej.

Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu na wydziale Zarządzania i Informatyki. Po ukończeniu studiów otrzymał tytuł Managera Zasobów Ludzkich, a także ukończył studia podyplomowe w zakresie Zarzadzania Zasobami Ludzkimi oraz Zarządzania Działem Handlowym.

Laureat Wektora 2019, prestiżowej nagrody gospodarczej Pracodawców RP, m.in. za promowanie uczciwych praktyk w zatrudnianiu pracowników z Ukrainy.

Powrót