Platforma Marketingowo-Mediowa – Przewodniczący: Dariusz Prosiecki

Dyrektor dep. Komunikacji i Marketingu

Od ponad 20 lat związany z rynkiem medialnym w Polsce. Pracę dziennikarską zaczął w lokalnej rozgłośni Radio FAN na Podkarpaciu. Następnie pracował dla RMF FM i Radia Zet.

W październiku 2004 podjął pracę w stacji telewizyjnej TVN24. Po kilku miesiącach, w 2005 został reporterem „Faktów” TVN. Zajmował się głównie tematami dotyczącymi obrony, służb specjalnych, polityki oraz stosunków międzynarodowych. Relacjonował wiele światowych konfliktów zbrojnych m.in. wojnę w Iraku, Afganistanie, Gruzji, Kosowie i Czadzie. Był specjalnym wysłannikiem na najważniejsze wybory prezydenckie na świecie oraz szczytu Unii Europejskiej i NATO.

W październiku 2021 odszedł z Faktów TVN. Został w tym czasie Głównym Specjalistą ds. Komunikacji i Wizerunku w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej. Do jego obowiązków należało m.in budowanie relacji międzynarodowych oraz kontakty z organami Unii Europejskiej[6]. W czerwcu 2022 odszedł z tej funkcji i został Dyrektorem Departamentu Komunikacji i Marketingu w Pracodawcach RP.
Powrót