Światowy Dzień Zdrowia oraz Dzień Pracownika Ochrony Zdrowia

Z okazji Światowego Dnia Zdrowia oraz Dnia Pracownika Ochrony Zdrowia, Pracodawcy RP apelują o wyjątkową solidarność w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. 

Doceniamy olbrzymi wysiłek oraz poświęcenie profesjonalistów medycznych, którzy każdego dnia narażają swoje życie i zdrowie w trosce o dobro pacjenta. Dziękujemy za zaangażowanie, a także codzienną walkę z pandemią i jednocześnie życzymy niesłabnącej satysfakcji z wykonywanej pracy.

Sytuacja epidemiczna oraz związane z tym zmiany w funkcjonowaniu społecznym są wyjątkowe i na całym świecie wzbudzają w społeczeństwach obawy, lęki i frustracje. Tym uczuciom podlegamy niemal wszyscy. Dlatego tak ważna jest solidarność. Pamiętajmy, że mamy do czynienia z wieloma problemami, które są od nas niezależne, co ma zresztą miejsce obecnie w większości krajów świata.

Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom oraz w trosce o zdrowie wszystkich pracowników, Pracodawcy RP prowadzą szereg projektów społeczno-edukacyjnych, które można znaleźć tutaj.

Życzymy wszystkim wytrwałości, a także dużo zdrowia. Dbajmy o siebie oraz stosujmy się do wydanych zaleceń postępowania w czasie pandemii, bo tylko wspólnymi siłami uda nam się powrócić do „względnej normalności”.