Zapraszamy na Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń - 23-25 czerwca br.

W imieniu MMC Polska zapraszamy na Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń, które odbędzie się w dniach 23-25 czerwca w formule online. Spotkanie to najważniejsze w Polsce wydarzenie skupiające kluczowych przedstawicieli branż bankowości i ubezpieczeń oraz firm świadczących usługi dla sektora finansowego. Pracodawcy RP są patronem kongresu.

Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń to idealne miejsce, by pozyskać wiedzę na temat przyszłości rynku finansowego w Polsce oraz okazja do nawiązania relacji biznesowych.

Sektor finansowy przechodzi rewolucję. Uczestnicy Spotkania dowiedzą się, jak będzie wyglądał on w najbliższych latach, a program kongresu będzie skoncentrowany na prezentacji trendów, rozwiązań i kierunków rozwoju branży.

Polska branża ubezpieczeniowa dość sceptycznie podchodzi do wprowadzania zmian. Prelegenci kongresu wskażą najlepsze przykłady firm, które korzystają z nowych technologii, dzięki czemu budują przewagę konkurencyjną.

Ponadto, wkraczamy w erę bezgotówkową, więc dyskusja z najważniejszymi przedstawicielami świata bankowości o przyszłości pieniądza jest konieczna,.

Program wydarzenia znajdą Państwo tutaj.

Formularz rejestracyjny jest dostępny tutaj.


Powrót