XIV Ogólnopolska Konferencja Prawa Podatkowego - "Dokąd prowadzą zmiany w prawie podatkowym?"

Pracodawcy RP objęli patronatem honorowym kolejną edycję Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Podatkowego pt. 'Dokąd prowadzą zmiany w prawie podatkowym?'. Na wydarzenie zapraszamy w dniach 16-17 kwietnia 2021 roku. 

Tegoroczna Konferencja odbędzie się w wyjątkowej formie na platformie Clickmeeting i będzie ona skupiać się na zagadnieniach związanych z już wprowadzonymi oraz nadchodzącymi zmianami w prawie podatkowym. Rozważania zostaną podjęte w ramach 4 paneli tematycznych:

  • ogólne prawo podatkowe
  • podatki bezpośrednie
  • podatki pośrednie
  • nowe technologie i innowacje w podatkach

i prowadzić będą do jak najpełniejszej odpowiedzi na tytułowe pytanie „Dokąd prowadzą zmiany w prawie podatkowym?”. Dodatkowo, każdy panel ekspercki zostanie zakończony otwartym panelem dyskusyjnym pomiędzy prelegentami. Będzie to stanowiło dogodną okazję do wymiany zdań, spostrzeżeń i doświadczeń między profesorami prawa, przedstawicielem administracji publicznej, praktykami oraz publicznością.

Udział w konferencji jest bezpłatny i certyfikowany.

Więcej informacji o tej i poprzednich edycjach wydarzenia znajdą Państwo na stronie internetowej, profilu konferencji oraz na wydarzeniu na Facebooku.

Link do rejestracji jest dostępny tutaj.

Powrót