X Europejski Kongres Finansowy – spotkajmy się w Gdańsku 12-14 października 2020

Po czerwcowym spotkaniu Europejskiego Kongresu Finansowego Online przyszedł czas, abyśmy spotkali się w realu, w gdańskim centrum konferencyjnym AmberExpo i porozmawiali o „Odpowiedzialnych finansach w obliczu kryzysu”. X Europejski Kongres Finansowy w dniach 12-14 października 2020 będzie wydarzeniem stacjonarnym, uzupełnionym o najlepsze rozwiązania wypracowane w ramach EKF Online. Pracodawcy RP są patronem wydarzenia.Głównym celem Kongresu jest debata na temat stabilności europejskiego i polskiego systemu finansowego, a także wypracowywanie rekomendacji w zakresie rozwiązań dotyczących bezpiecznego rozwoju w trakcie i po kryzysie. 

Podczas Kongresu rozmawiać będziemy o scenariuszach gospodarczych dla Europy, odbudowie wartości w gospodarce po kryzysie, roli instytucji finansowych, nowych technologii i innowacji w procesie wychodzenia z kryzysu, restrukturyzacji finansowej przedsiębiorstw i banków, zwiększeniu atrakcyjności inwestycyjnej  dla kapitału prywatnego, czy wpływie zmian klimatycznych na gospodarkę.  

Szczególnej Państwa uwadze polecamy debaty i dyskusje X Europejskiego Kongresu Finansowego, które toczyć się będą wokół następujących obszarów tematycznych:

• Gospodarka cyfrowa jako odpowiedź na wyzwania cywilizacji - co więcej można osiągnąć

• Odporność gospodarcza i inwestycje - wyzwania dla Polski

• Klimat na zmiany w biznesie

• Wyzwania i szanse dla ekosystemu płatniczego w nowej rzeczywistości

A ponadto tylko na EKF:

• Debata Prezesów - mapa wyzwań 2020-2023

• Makroekonomiczne prognozy i wyzwania dla gospodarki

• Mapa wyzwań technologicznych wobec sektora finansowego

• Debata oksfordzka Akademii EFC

W obliczu aktualnie panującej sytuacji epidemiologicznej w Sopocie organizatorzy podjęli decyzję, by przeprowadzić tegoroczny Kongres w jednym z największych tego typu obiektów Trójmiasta, tj. w salach nowoczesnego centrum wystawienniczo-kongresowego AmberExpo w Gdańsku. 

Jednocześnie wszystkim Gościom Kongresu organizatorzy zapewnią bezpieczny transport z Sopotu do miejsca debat oraz z AmberExpo do Sopotu każdego dnia Kongresu. Oferują przewóz autokarami o podwyższonym standardzie oraz minibusami z zachowaniem odpowiedniego dystansu pomiędzy pasażerami. Chcącym skorzystać z transportu grupowego przed wejściem do pojazdów będzie mierzona temperatur . Autokary będą codziennie ozonowane. Tym, którzy chcieliby jechać samodzielnie do miejsca Kongresu, organizatorzy proponują z góry opłacone samochody do wynajęcia.

Członkowie Pracodawców RP otrzymują 50% zniżki przy rejestracji udziału w Kongresie. Aby zgłosić uczestnictwo i dokonać rejestracji, zapraszamy na stronę internetową www.efcongress.com. W formularzu rejestracyjnym w miejscu „Rodzaj uczestnictwa” prosimy wybrać opcję „Partner”, a następnie wpisać hasło 50%pracodawcy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem i do rejestracji

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę www.efcongress.com.


Powrót