Warsaw Global Business Forum

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w Warsaw Global Business Forum, które odbędzie się 17 października 2018 r. w Pałacu Lubomirskich przy pl. Żelaznej Bramy 10 w Warszawie. Pracodawcy RP są patronem wydarzenia.

Warsaw Global Business Forum to całodniowe wydarzenie, które powstało z myślą o przedsiębiorcach, właścicielach małych i średnich firm oraz startupów, którzy chcieliby rozszerzyć swoją działalność na rynki międzynarodowe. Nadchodzące wydarzenie jest już drugą edycją serii corocznych eventów poświęconych wspieraniu rozwoju polskiego biznesu poza granicami kraju.

Temat internacjonalizacji biznesu jest bardzo szeroki, wieloaspektowy i niestety wciąż za mało poruszany w świecie biznesu. Dyskusja dotycząca wychodzenia na rynki zagraniczne jest bardzo potrzebna, a świadczy o tym zainteresowanie, jakim cieszyła się pierwsza edycja konferencji Warsaw Global Business Forum, która odbyła się 11 października 2016 r. w Centrum Nauki Kopernik.

Celem Warsaw Global Business Forum jest prezentacja dobrych praktyk w zakresie internacjonalizacji biznesu. Konferencja w jasny i przystępny sposób pokaże, jak z sukcesem rozwijać swój biznes. Przedstawione dobre praktyki przybliżą gościom najistotniejsze kwestie i dadzą szansę na wdrożenie ich w swoich firmach. Wskazanie praktycznych rozwiązań dla realnych problemów i wyzwań stojących przed polskimi przedsiębiorcami to najskuteczniejsza metoda edukacji.

W ramach Forum odbędzie się około dziewięciu prelekcji, podczas których właściciele i pracownicy firm działających za granicą opowiedzą o swoich doświadczeniach, porażkach i sukcesach. Udzielą również rad na temat tego, jak stworzyć markę międzynarodową przy wsparciu różnorodnych narzędzi, dedykowanych usług, nowych technologii i wsparcia właściwych instytucji. Ważnym elementem Forum będzie panel dyskusyjny poświęcony globalizacji polskich przedsiębiorstw, problemom jakie napotykają w czasie ekspansji zagranicznej i sposobom ich pokonywania. Warsaw Global Business Forum dedykowane jest nie tylko przedsiębiorcom, którzy dopiero planują ekspansję międzynarodową, ale także firmom, które już odnoszą sukcesy w tym zakresie. Na wydarzenie zaproszone są również organizacje i instytucje publiczne wspierające polskie biznesy w tym obszarze.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo tutaj.

Powrót