VIII Konferencja Interim Management

Co zyskamy (a może stracimy?) dzięki RODO? Jaka powinna być współczesna rada nadzorcza? Digital or die czyli co czeka firmy w Polsce 2020? Dokąd wiodą makrotrendy: czy czekają nas szachy globalizacji, poker dezintegracji czy bilard kiepskich graczy? To tylko niektóre z tematów, jakie pojawią się w prelekcjach i debatach podczas VIII Konferencji Interim Management, która odbędzie się 7 grudnia br. w Warsaw Spire.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Interim Managers. Jest ono adresowane do najwyższej kadry managerskiej; prezesów, dyrektorów, członków zarządów i rad nadzorczych, właścicieli firm.

Swój udział wśród prelegentów potwierdzili już m.in. Prof. Krzysztof Obłój, kierownik Katedry Strategii w Akademii Leona Koźmińskiego; Magdalena Dziewguć, Head of Google for Work; Tomasz Budziak, wiceprezes Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych; Krzysztof Krystowski, wiceprezes Leonardo Helicopters; Monika Nachyła, Partner w Abris Capital Partners i wielu innych znakomitych mówców.

Celem konferencji jest prezentacja nowoczesnych narzędzi i rozwiązań zarządczych, po które coraz chętniej sięgają przedsiębiorstwa w dobie gospodarki 4.0. Program konferencji przygotowany został w oparciu o badanie rynku, które było prowadzone wśród najwyższej kadry zarządczej. Dlatego nie zabraknie w nim aktualnych tematów z obszaru ochrony danych osobowych, dyskusji nt. roli rad nadzorczych we współczesnej organizacji, oczekiwanej ustawy o zarządzie sukcesyjnym czy nowych możliwości sanacji firmy wg znowelizowanej ustawy o restrukturyzacji. Będą inspirujące studia przypadków ze zrealizowanych projektów, m.in. na rynku start-upów.

Szczegółowe informacje są dostępne tutaj oraz w programie wydarzenia.

Zapraszamy do kontaktu:

Urszula Dziewit-Gontowska
PR manager SIM
tel: 694 495 885

Powrót