VII edycja Złotego Lauru Super Biznesu

Złoty Laur Super Biznesu to prestiżowa nagroda przyznawana osobom, instytucjom i przedsiębiorstwom za działalność przynoszącą szczególne korzyści polskiej gospodarce. Uroczysta Gala VII edycji Złotego Lauru Super Biznesu odbędzie się online 26 listopada o godz. 20. Pracodawcy RP są patronem gali, a Prezydent Andrzej Malinowski znajdzie się wśród wręczających statuetki.

Nagroda Złoty Laur Super Biznesu została powołana w 2014 roku z okazji 25-lecia wolności gospodarczej Polski i 10-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej.   

Kapituła złożona z przedstawicieli magazynu dla przedsiębiorców „Super Biznes' w tegorocznej edycji już po raz siódmy wyróżni firmy, które odnoszą sukcesy, działają uczciwie i odpowiedzialnie, niejednokrotnie podejmując inicjatywy na rzecz społeczeństwa.

W tym roku przyznane zostaną dodatkowo nagrody w dwóch kategoriach specjalnych: OSOBOWOŚĆ ROKU oraz FIRMA 10-LECIA. Pierwsza z nagród trafi do osoby, która szczególnie wyróżniła się wiedzą i fachowością oraz odegrała znacząca rolę dla polskiej gospodarki podczas panującej pandemii. Z kolei FIRMA 10-LECIA to kategoria specjalna, związana z obchodzonym w tym roku przez magazyn „Super Biznes” jubileuszem. „Super Biznes” już od dziesięciu lat bacznie obserwuje rynek i jego graczy, dlatego w tym roku nagrodzi firmę, która na przestrzeni ostatniej dekady konsekwentnie umacniała pozycję w Polsce i za granicą, a także zwiększała swoje możliwości produkcyjne oraz inwestycyjne. 

Nominowani do nagrody Złoty Laur Super Biznesu w kategoriach:

  • INICJATYWA SPOŁECZNA: ANNA I ROBERT LEWANDOWSCY, JERONIMO MARTINS POLSKA SA, LUBAWA SA
  • INNOWACYJNOŚĆ: POLSKI STANDARD PŁATNOŚCI SP. Z O.O., ASSECO POLAND SA, POLSKIE KOLEJE PAŃSTWOWE SA
  • AMBASADOR POLSKI: INGLOT SP. Z O.O. , CCC SA, KGHM POLSKA MIEDŹ SA
  • PRACODAWCY W WALCE Z COVID-19: ŻABKA POLSKA SP. Z O.O., BRITISH AMERICAN TOBACCO POLAND, MCDONALD’S POLSKA SP. Z O.O.
  • TECHNOLOGIA I BIZNES: PKO BP SA, TOOPLOOX SP. Z O.O., SIGNITY SA
  • GIEŁDOWY BYK: CD PROJEKT SA, ALLEGRO, NANOGROUP SA
  • NAUKA I MEDYCYNA: BIOMED-LUBLIN SA, ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA SA, FUNDACJA DLA TRANSPLANTACJI
  • BRANŻA SPOŻYWCZA: SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITA, BRACIA SADOWNICY SP. Z O.O., CEDROB SA
  • CSR: COCA COLA HBC POLSKA SP. Z O.O., TOTALIZATOR SPORTOWY SP. Z O.O., EUROCASH SA

Tradycyjnie Gali Złotego Lauru Super Biznesu towarzyszy Kongres Gospodarczy POLAND GO!, który w tym roku poświęcony będzie minionej dekadzie oraz zmianom gospodarczym i społecznym, które miały wpływ na polskich przedsiębiorców. W debatach eksperckich nt. wyzwań, jakie stoją przed przedsiębiorcami w nie tylko w obliczu trwającej rewolucji cyfrowej, ale również panującej pandemii, udział wezmą przedstawiciele rządu, biznesu, organizacji pozarządowych oraz świata nauki.

Debaty w ramach Kongresu Gospodarczego Poland GO! oraz rozdanie nagród Złoty Laur Super Biznesu będą transmitowane na Se.pl i kanale YouTube Se.pl. Za obsługę techniczną Wydarzenia odpowiedzialny jest zespół produkcyjny ZPR Media.

Partner strategiczny: Bank Gospodarstwa Krajowego

Partner: Agencja Rozwoju Przemysłu SA

Partnerzy honorowi: Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Business Centre Club, Krajowa Izba Gospodarcza, Polskie Towarzystwo Gospodarcze, Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej, Związek Banków Polskich

Szczegóły znajdują się na stronie: https://gala.superbiznes.se.pl/

Powrót