Tydzień Odpowiedzialnego Biznesu 2022 | 24-28 października 2022 r.

Pracodawcy RP partnerem XVIII edycji Tygodnia Odpowiedzialnego Biznesu 

Prowadzenie biznesu zgodnie z najwyższymi standardami, w tym środowiskowymi i społecznymi jest bardzo ważną postawą zarówno dla nas, jak i naszych członków. Dlatego, Pracodawcy RP zostali Partnerem 8. edycji Tygodnia Odpowiedzialnego Biznesu (#TOB2022) organizowanego przez CSRinfo.

Tydzień Odpowiedzialnego Biznesu 2022 to pięć dni niezwykłych spotkań w tematyce związanej z ESG, zrównoważonym rozwojem oraz innowacjami w odpowiedzialnych strategiach firm. Każdy dzień to solidna dawka inspiracji poświęcona konkretnemu obszarowi z zakresu ESG, począwszy od kwestii ładu korporacyjnego, raportowania ESG oraz planowania strategii, po obszary społeczne oraz środowiskowe. Podczas prelekcji oraz paneli dyskusyjnych czekają na uczestników ciekawe rozmowy z ekspertami oraz praktykami, którzy jak nikt inny rozumieją aktualne potrzeby rynku, a ESG jest już dla nich nieodłącznym elementem nowoczesnej strategii biznesowej.

#TOB2022 to wydarzenie skierowane do przedstawicieli biznesu, inwestorów instytucjonalnych i prywatnych, wyższej kadry zarządzającej, dyrektorów finansowych, osób odpowiedzialnych za relacje inwestorskie, public affairs oraz komunikację korporacyjną, analityków, specjalistów ds. CSR/ESG, administracji publicznej i środowiska akademickiego. Jednocześnie wydarzenia #TOB2022 będą interesujące dla wszystkich osób chcących poszerzyć swoją wiedzę w zakresie CSR/ESG oraz roli zrównoważonego rozwoju we współczesnym świecie.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 24-28 października 2022 r. w formule online.

Udział we wszystkich spotkaniach jest dla uczestników bezpłatny.

Już dziś możesz dokonać rejestracji na stronie: https://tob2022.csrinfo.org/

Zapraszamy!

#TOB2022


Kontakt do organizatora:

Agnieszka Kocińska-Danielewicz

e-mail: agnieszka.kocinska-danielewicz@csrinfo.org

tel.: +48 600 534 779

Kontakt dla mediów:

Marta Godlewska-Goska

tel.: + 48 600 534 967

Powrót