Top Medical Trends | 25-27 marca 2022 Poznań

Pracodawcy RP patronem honorowym XVI edycji Kongresu

Już po raz szesnasty lekarze niemal wszystkich specjalności spotkają się podczas kongresu Top Medical Trends organizowanego przez Wydawnictwo Medyczne Termedia. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 25 – 27 marca 2022 r. w Poznaniu.

Kongres Top Medical Trends stanowi największe i najważniejsze podsumowanie minionego roku w medycynie. Komitet naukowy kongresu stawia na interdyscyplinarność, czego efektem jest ponad dwadzieścia sesji z wybranych dziedzin medycyny. W ich trakcie najnowsze wytyczne i standardy postępowania przedstawią konsultanci krajowi, wojewódzcy, prezesi towarzystw naukowych, a także najwybitniejsi polscy specjaliści z różnych dziedzin medycyny.

Eksperci i liderzy medycyny poruszą zagadnienia z takich dziedzin, jak: medycyna rodzinna, dermatologia, kardiologia, neurologia, pediatria, reumatologia, gastroenterologia, pneumonologia, oraz wielu innych. Warto podkreślić wagę udziału lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej w kongresie – dzięki niemu mogą uzyskać odpowiedzi na trudne zawodowe pytania, a także mają możliwość rozmowy ze specjalistami o problemach, z jakimi stykają się w swoich gabinetach.

Program Kongresu dostępny jest tutaj.

Więcej informacji o Kongresie znajdą Państwo na stronie: http://topmedicaltrends.pl/

Powrót