Priorytety w Ochronie Zdrowia 2021

Zapraszamy na X Konferencję „Priorytety w Ochronie Zdrowia', która odbędzie się online w dniach 13-15 stycznia 2021 r.   Zdrowie publiczne w dobie pandemii, polityka lekowa, rola sektora prywatnego w systemie ochrony zdrowia oraz priorytety w wybranych obszarach terapeutycznych – to wybrana tematyka tegorocznej konferencji. Pracodawcy RP są patronem wydarzenia.

Relacja online live będzie dostępna na stronie internetowej wydarzenia.

O wyzwaniach będą dyskutować zarówno specjaliści poszczególnych dziedzin medycyny, decydenci kształtujący systemy opieki zdrowotnej w Polsce, przedstawiciele najważniejszych urzędów, liderzy opinii, reprezentanci kluczowych organizacji sektora zdrowotnego.

W środę 13 stycznia o godz. 9 Wiceprezydent Pracodawców RP i Prezes Grupy LUXMED Anna Rulkiewicz weźmie udział w sesji inauguracyjnej 'Wyzwania zdowotne w 2021 r. w dobie pandemii'.

Z kolei w piątek 15 stycznia o godz. 9 eksperci omówią wyniki raportu z projektu „Zawodowo Zaszczepieni'.

Tego samego dnia o godz. 12:30 Wiceprezydent Rulkiewicz weźmie udział w panelu „Zdrowie Polaków po pandemii  - co razem mogą zrobić sektor prywatny i publiczny?'.

Program jest dostępny tutaj.

W ramach konferencji odbędzie się także gala konkursu „Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny”  Celem przedsięwzięcia jest wybór i nagrodzenie osób i instytucji, które odniosły sukces w ochronie zdrowia. Kandydatów do nagrody nominują organizacje społeczne, zawodowe, związki pracodawców, a także osoby indywidualne.

Konkursowe statuetki zostaną wręczone 14 stycznia 2021 r. podczas ogólnodostępnej transmisji na platformie edukacyjnej termedia.pl

Powrót