Polsko-Gruzińskie Forum Biznesu 2019

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na Polsko-Gruzińskie Forum Biznesu 2019, które odbędzie się 31 stycznia 2019 r. w hotelu Radisson Blu Sobieski w Warszawie. Gościem specjalnym będzie Jego Ekscelencja Ambasador Gruzji w Rzeczpospolitej Polskiej, Ilia Darchiashvili. 

W wydarzeniu poza ekspertami i partnerami specjalizującymi się w kwestiach prawnych i podatkowych, wezmą również udział dyrektor wykonawczy jednej z najsilniejszych Wolnych Stref w Gruzji oraz czołowi przedstawiciele gruzińskiego przemysłu winiarskiego, agrobiznesu, jak również innych wiodących branż gospodarki gruzińskiej i polskiej.

Gruzja to kraj o ogromnym potencjale, który nie został jeszcze w pełni wykorzystany. Ciesząca się coraz większym zainteresowaniem wśród zachodnich biznesmenów jest bardzo atrakcyjnym rynkiem zwłaszcza dla przedsiębiorstw z branży budowlanej, transportowej i handlu międzynarodowego. Dzięki bardzo korzystnym umowom z Chinami i Unią Europejską, tanią siłą roboczą, licznym ulgom oraz zwolnieniom podatkowym, kraj ten zapewnia wiele możliwości rozwoju i ekspansji na rynki azjatyckie. Warto również wspomnieć, że Gruzja jest krajem, gdzie przepisy są bardzo łagodne i pozwalają na założenie firmy bez niepotrzebnej biurokracji - otworzenie przedsiębiorstwa zajmuje jeden dzień, zaś nieruchomość można zarejestrować w zaledwie kilka godzin. Mimo tego, że Gruzja cały czas się rozwija, nadal obfituje w wiele nowych branży, co tworzy niezwykle interesujące perspektywy dla zagranicznych inwestorów. Ponieważ największą przeszkodą dla zwiększenia polskiej obecności biznesowej w Gruzji wydaje się być brak świadomości możliwości biznesowych wśród polskich firm, postanowiliśmy postawić sobie za cel stworzenie płaszczyzny profesjonalnej komunikacji polsko-gruzińskich przedsiębiorców, która mamy nadzieję zapewni satysfakcjonujące rezultaty dla obu stron.

Pierwsza edycja forum miała miejsce 12 lipca 2018 r. i zgromadziła ponad 150 firm i około 250 przedsiębiorców, w tym polityków, dyplomatów, inwestorów oraz dyrektorów dużych przedsiębiorstw z Polski i Gruzji. W ramach kontynuacji forum mieliśmy także okazję zorganizować dla jednego z naszych gości spotkanie z firmą zajmującą się dostawą wody w Batumi i Tbilisi oraz z producentami rur polimerowych. Poza tym uczestniczyliśmy w aranżowaniu prywatnych spotkań dla licznych zainteresowanych z głównymi deweloperami w Batumi, Tbilisi i Telavi.

Nadchodzące wydarzenie jest organizowane przez IBCCS Georgia (www.ibccs.tax) w partnerstwie z Hualing Kutaisi Free Industrial Zone (www.hualing.ge) i Ambasadą Gruzji w Rzeczypospolitej Polskiej (www.poland.mfa.gov.ge). Forum ma na celu utworzenie stałej platformy komunikacji typu B2B dla rozwoju biznesu w Polsce i Gruzji z udziałem ponad 200 firm i osób prywatnych.

Biorąc udział w wydarzeniu, będą Państwo mieli możliwość:

• Poznania potencjalnych klientów i partnerów z Gruzji i Polski;

• Prezentacji i wystąpienia w roli prelegenta na forum;

• Uczestnictwa w sesjach B2B z potencjalnymi klientami;

• Reklamy i promocji swojej marki;

• Promocji w telewizji i mediach.

Więcej informacji o wydarzeniu i poszczególnych punktach programu mogą Państwo znaleźć na oficjalnej stronie internetowej: www.polandgeorgia.com.

Forum będzie prowadzone w języku angielskim. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Rejestracja jest możliwa tutaj.


Powrót