Ogólnopolska Konferencja Prawa Podatkowego | 16-18 marca 2023 r.

Pracodawcy RP objęli patronatem honorowym to wydarzenie.

Już po raz szesnasty mamy zaszczyt zaprosić Państwa na kolejną edycję Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Podatkowego „Dokąd prowadzą zmiany w prawie podatkowym?', która odbędzie się w dniach 16-18 marca 2023 roku.

Tegoroczna Konferencja odbędzie się stacjonarnie w Krakowie oraz w formie zdalnej. Dwa pierwsze dni zostaną przeznaczone na wystąpienia prelegentów (oraz jednego zwycięzcy konkursu na abstrakt, o czym niżej), natomiast dzień trzeci w całości będzie poświęcony warsztatom.

Konkurs na abstrakt to wyjątkowa okazja dla studenta, by wystąpić na ogólnopolskiej konferencji. Zgłoszone prace zostaną ocenione przez specjalną komisję, złożoną z wybitnych postaci ze świata prawa podatkowego. Zwycięzca otrzyma możliwość wystąpienia drugiego dnia konferencji. Oprócz nagrody głównej, którą jest wystąpienie, przewidziane są nagrody rzeczowe.

Rozważania prowadzić będą do jak najpełniejszej odpowiedzi na tytułowe pytanie „Dokąd prowadzą zmiany w prawie podatkowym?”.
Dodatkowo każdy panel ekspercki zostanie zakończony otwartym panelem dyskusyjnym pomiędzy prelegentami. Będzie to stanowiło dogodną okazję do wymiany zdań, spostrzeżeń i doświadczeń między profesorami prawa, przedstawicielem administracji publicznej, praktykami oraz publicznością.
Aby wprowadzić́ zróżnicowanie w spojrzeniu na tematykę̨ wydarzenia i jak najrzetelniej przedstawić́ jego złożoność́, podczas Konferencji prelekcje przedstawią wybitne postaci ze środowiska akademickiego, prawnego, ekonomicznego, administracyjnego oraz osoby ze świata biznesu i praktycy.
Wśród zaproszonych gości są m.in.: prof. dr hab. Bogumił Brzeziński, prof. dr hab. Hanna Litwińczuk, prof. dr hab. Adam Nita, prof. dr hab. Paweł Borszewski, dr hab. Krzysztof Lasiński-Sulecki to prof. UMK, prof. dr hab. Wojciech Morawski, dr Jowita Pustuł, dr Paweł Majka, dr Adam Kałążny, Justyna Zając-Wysocka, mec. Tomasz Michalik.
Do udziału w Konferencji zapraszamy wszystkich pasjonatów prawa i zagadnień́ podatkowych, a także zachęcamy do zainteresowania wydarzeniem osoby chcące poszerzyć́ swoją wiedzę we wspomnianych obszarach.

Link do zapisów oraz do strony wydarzenia: tutaj.

Powrót