Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX | 4-6 października 2022

Pracodawcy RP partnerem instytucjonalnym XIV edycji Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX

Już 4-6 października 2022 r. spotkamy się podczas Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Pracodawcy RP zostali partnerem instytucjonalnym wydarzenia. Zapraszamy do zarejestrowania swojego udziału!

TOOLEX to jedna z największych w Polsce imprez targowych, poświęcona głównie branży obrabiarek oraz narzędziowej. Podczas wydarzenia wystawcy prezentują najnowsze rozwiązania związane z technologią obróbki. Integralną częścią targów TOOLEX są liczne wydarzenia skierowane do przedstawicieli polskiego przemysłu i gospodarki.

Zapraszamy do udziału w konferencjach towarzyszących targom: 4-5 października konferencja „Nowy Przemysł 4.0” podczas której będą omawiane zmiany, wyzwania i przyszłość przemysłu w Polsce, dotyczące przełomowych i futurystycznych technologii oraz ich zastosowania.

5 października konferencja „Tech and Job” podejmująca problematykę polskiego rynku pracy inżynierów i specjalistów. 4 października odbędzie się również wieczorna gala wręczenia nagród w konkursie The Best of Industry 4.0 w którym nagrodzone zostaną zakłady produkcyjne oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Uzupełnieniem wydarzenia będzie sektor olejów, smarów i płynów technologicznych – OILexpo oraz Środowiskowe Seminarium Tribologów na temat tribologii w transporcie kolejowym, a także warsztaty automatyzacji w kontroli produkcji dotyczące skanowania 3D i automatyzacji tego procesu, organizowane przez firmę Lenso.


Rejestracja dostępna jest tutaj.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdą Państwo pod linkiem: https://www.toolex.pl/pl/

Powrót