Konferencja Women4Leadership

Siła kobiecego przywództwa, rozwój i świadome wybory będą motywem przewodnim konferencji Women4Leadership, która odbędzie się 9 i 10 lipca br. w Novotel Airport Okęcie w Warszawie. Celem konferencji jest pokazanie najlepszych praktyk funkcjonowania kobiet w biznesie oraz znalezienie skutecznych i sprawdzonych rozwiązań. Karolina Łuczak i Anna Karasińska z Providenta zaprezentują działania Platformy Pracodawców RP „Kierunek – Kobieta Biznesu”.<

Podczas konferencji Women4Leadership opowiemy, czym jest marka osobista i jakie elementy są niezbędne w procesie jej budowania, a także przedstawimy szereg sprawdzonych narzędzi, które ułatwią osiągnięcie założonych celów. Porozmawiamy o roli kobiet w biznesie, szklanym suficie oraz rolach kobiet i mężczyzn we współczesnym społeczeństwie. Podczas konferencji będziemy także poruszać temat samoświadomości liderek, znaczenie zarządzania zmianą i zespołem. Odpowiemy na pytanie: jak poziom samoświadomości liderek wpływa na efektywność zarządzania ludźmi i zmianami.

Do wygłoszenia prelekcji zaprosiliśmy: Dorotę Deląg (aktorka, trener, mówca motywacyjny); Ewę Urbaniak (dyrektor fabryki L’Oreal Warsaw Plant); Monikę Gawanowską (certyfikowany trener i coach biznesu); Marlenę Wieteska (dyrektor marketingu, CashDirector S.A.); Katarzynę Dobkowską (radca prawny, partner w kancelarii Raczkowski Paruch); Joannę Kozarzewską (Clients Relationship Director, Colliers International Poland Sp. z o.o.); Joannę Średnicką (dyrektor ds. R&D, Pracownia Gier Szkoleniowych) oraz Joannę Wazowicz (partner Zarządzający, BlueTank).Nasze uczestniczki zainspirujemy do działania, przedstawimy ciekawe historie kobiet, które w biznesie osiągnęły wiele i dążą do osiągnięcia swoich celów, a także zaprosimy do udziału w ciekawych warsztatach.

W programie m.in.:

Jak budować wiarygodność?

Jak wzmacniać swoje kompetencje?

Jak być osobą godną zaufania?

Mity na temat zaufania i wiarygodności

Poleganie na sobie, budowaniu poczucia własnej wartości i skuteczności osobistej

Komponenty wiarygodności – jak budować i wzmacniać zaufanie do siebie

Wyniki badania wiarygodności w biznesie, pułapki przekonań i sposoby ich unikania

WARSZTATY: Samoświadomość lidera – moda czy konieczność?

Jak poziom samoświadomości liderek wpływa na efektywność zarządzania ludźmi i zmianami?

Waga samoświadomości liderek

Istota i znaczenie zarządzania zmianą ale również o zarządzaniu zespołem.

WARSZTATY: Szef na szpilkach – 7 najczęstszych pułapek w zarządzaniu

Kobieta lider – co wnosi do organizacji?

Czy styl zarządzania zależy od płci?

Cechy kobiety lidera

Kobieta lider – dlaczego czasem bywa nam trudniej?

Pułapki biznesu – czego unikać w byciu szefem kobietą

Dołącz do konferencji warsztatowej Women4Leadership już dziś! Szczegółowe informacje i rejestracja są dostępne tutaj.


Powrót