Konferencja o Delegowaniu Pracowników do Unii Europejskiej

 Pracodawcy RP patronem Konferencji o Delegowaniu Pracowników do Unii Europejskiej

Wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia wydarzenie odbędzie się w Four Points by Sheraton w Warszawie, 24 października 2023 roku.

Konferencja to wyjątkowa okazja do zgłębienia obszaru delegowania pracowników na terenie Unii Europejskiej. Pracodawcy RP z dumą wspierają tę inicjatywę, mając na uwadze jej doniosłość dla polskich przedsiębiorstw. Nasze partnerstwo jest wyrazem naszego zaangażowania w rozwój branży oraz troski o przyszłość Państwa firm.

Wspólnie z czołowymi ekspertami w dziedzinie delegowania pracowników, będziecie mieli Państwo możliwość zgłębienia zagadnień związanych z przyszłością firmy w kontekście międzynarodowej współpracy. Konferencja dostarczy Państwu nie tylko wiedzy i inspiracji, lecz również praktycznych rozwiązań, które przyczynią się do dalszego rozwoju Waszych organizacji.

Dzięki wartościowym panelom dyskusyjnym oraz omówieniu najnowszych przepisów prawa, uczestnictwo w Konferencji o Delegowaniu Pracowników do UE stanie się nieocenioną inwestycją w rozwój Państwa firmy. Będziecie Państwo mogli nawiązać relacje z kluczowymi graczami branży, zdobyć nową wiedzę oraz zrozumienie zmieniających się wymogów i oczekiwań w dziedzinie delegowania pracowników.

Serdecznie zachęcamy Państwa do rejestracji na wydarzenie już dziś, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Rejestracja dostępna jest tutaj.

Powrót