IX Ogólnopolska Konferencja SIM: Przyszłość jest tu i teraz

Świat, gdzie aktywa firm są niematerialne. Otwarta innowacja. Sztuczna inteligencja. OMO Sapiens w erze offline wyposażonej przez online. Formy przywództwa i komunikacji, które sprawdzą się w tym świecie. Jakie role przypisze managerom i interim managerom nowa gospodarka? Czy cyfryzacja sprzyja rozwojowi karier kobiet w zarządzaniu? Synergie wynikające ze współpracy między firmami, start-up’ami i Interim Managerami. Czy możliwy jest porządek w cyfrowym chaosie? Jak budować długoterminową wartość organizacji w przyszłości, która już nadeszła? To tematy o których chcemy dyskutować oraz pytania, na które będziemy szukać odpowiedzi podczas IX Ogólnopolskiej Konferencji SIM. Dla managerów przyszłości to kompendium wiedzy na temat aktualnych trendów współczesnych gospodarek oraz wynikających z nich wyzwań ekonomicznych, technologicznych, prawnych i społecznych. Prelegenci konferencji to znakomici stratedzy, kadra zarządzająca takich firm jak: Google, Canal+, MIT Enterpise Forum Poland, TDJ, Pernod Ricard, McKinsey i wiele innych.   

Stowarzyszenie Interim Managers zaprasza na IX Ogólnopolską Konferencję SIM 6 i 7 grudnia 2018 w Hotelu Marriott w Warszawie.  

Wejdź na www.konferencjesim.org i stań się częścią przyszłości już dziś.


_________________

Stowarzyszenie Interim Managers (SIM) to jedyna w Polsce organizacja skupiająca wokół siebie osoby zainteresowane ideą interim management i nowoczesnych form zarządzania biznesem. SIM od początku swojego istnienie działa w formule no-profit.

Interim management to nieodłączny element wysoko rozwiniętych gospodarek i zaawansowanego myślenia o biznesie. Stowarzyszenie buduje świadomość managerów w zakresie korzyści z wykorzystania tego unikatowego sposobu zarządzania czasowego. Śledząc trendy gospodarcze, ekonomiczne i społeczne Stowarzyszenie dopasowuje bazę narzędzi do potrzeb nowoczesnych managerów zarządzających korporacjami, firmami z sektora MŚP, firmami rodzinnymi czy start-up’ami.

SIM stale współpracuje z autorytetami polskiego biznesu, środowiskami naukowymi i akademickimi i międzynarodowymi organizacjami, takimi jak brytyjski Institute of Interim Management. Efektem tej synergii są m.in. moduły wykładowe na studiach MBA, pierwsze studia podyplomowe z zakresu interim management oraz prowadzone cyklicznie od 9 lat badania rynku IM w Polsce.


Powrót