I Mazowieckie Forum Energii Odnawialnych

Serdecznie zapraszamy na I Mazowieckie Forum Energii Odnawialnych „Zarządzanie efektywnością energetyczną, kluczem do oszczędności”, które odbędzie się 27 października 2017 r. w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku. Organizatorem konferencji są firmy MAE oraz S4E S.A.  Pracodawcy RP są patronem wydarzenia.

Tematyka poruszana na konferencji koresponduje z kierunkami rozwoju województwa mazowieckiego w zakresie energii odnawialnych. Współorganizatorem wydarzenia jest również Małopolska Agencja Energetyczna. 

Podczas forum przedstawiciele samorządów oraz właściciele firm instalatorskich specjalizujących się w energiach odnawialnych będą mogli spotkać się z osobami odpowiedzialnymi za obszar efektywności energetycznej w Polsce i na terenie Mazowsza.

Zapraszamy na spotkanie specjalistów i inwestorów skupionych wokół tematyki  energii odnawialnych. Naszym celem jest pokazanie potencjału tkwiącego w efektywności energetycznej  oraz przybliżenie najnowszych technik zarządzania  energią i obniżania jej kosztów.

Podczas forum będzie można zapoznać się najnowszymi z dostępnymi na rynku technologiami, a także nowatorskimi  systemami do zarządzania i kontroli efektywności energetycznej.

Wśród prelegentów forum znajdują się liderzy sektora energii odnawialnych w Polsce i za granicą m.in przedstawiciele takich firm jak SEPIN , Toshiba, ML System, Huawei.

Szczegóły znajdą Państwo w zaproszeniu. Rejestracja jest możliwa tutaj.

Powrót