Huawei Seeds for the Future

Pracodawcy RP objęli patronatem X edycję programu Huawei Seeds For The Future


Pracodawcy RP po raz kolejny objęli patronatem program edukacyjny Huawei Seeds For The Future. Studentki i studenci wszystkich kierunków i uczelni w Polsce, którzy pragną poznać wiodące trendy technologiczne, mogą aplikować do programu do 24 października 2023 roku. Seeds For The Future oferuje niepowtarzalne możliwości rozwoju dla ambitnych młodych ludzi zainteresowanych technologią i przywództwem. Tegoroczna edycja przynosi dodatkowe atrakcje, a finaliści będą mieli szansę wygrać 100 tysięcy dolarów podczas międzynarodowego konkursu Tech4Good Startup Sprint w Chinach.

W ramach programu Seeds For The Future uczestnicy wezmą udział w intensywnym cyklu szkoleń i warsztatów, które odbędą się w towarzystwie rówieśników z ponad 100 krajów. Główne tematy 8-dniowej serii szkoleń obejmują działanie sieci 5G, cyfrowej energetyki, chmur obliczeniowych i sztucznej inteligencji. Uczestnicy programu zyskają dostęp do zasobów nowej platformy e-learningowej Seeds Academy, która umożliwi im śledzenie postępów i zdobywanie wiedzy z licznych kursów dostępnych online. Seeds For The Future zapewnia nie tylko wiedzę technologiczną, ale również szereg fascynujących doświadczeń. Uczestnicy będą mieli okazję rozwijać swoje kompetencje z zakresu przywództwa i tworzenia projektów wraz z kolegami z całego świata podczas warsztatów online. Najlepsi zostaną zaproszeni do udziału w wyjątkowym Huawei Talent Summit, gdzie będą mieli okazję spotkać się i wymieniać doświadczeniami z studentami i naukowcami z Europy.

Jak co roku, w ramach Seeds For The Future odbędzie się międzynarodowy konkurs Tech4Good, który jest poświęcony opracowywaniu autorskich innowacji służących realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju. Uczestnicy konkursu będą mieli okazję zaprezentować swoje projekty, które mają potencjał zmienić świat na lepsze. Ale to nie wszystko! W tegorocznej edycji Tech4Good został rozszerzony o inicjatywę Startup Sprint. Trzy najlepsze zespoły otrzymają zaproszenie na wyjazd do Chin oraz wsparcie finansowe w wysokości do 100 000 USD na rozwój własnego projektu.

Dołącz do programu Seeds For The Future i odkryj świat nowych technologii. Program jest otwarty dla studentek i studentów studiów licencjackich, pierwszego i drugiego stopnia z dowolnej polskiej uczelni. Mile widziani są entuzjaści nowych technologii, którzy osiagają doskonałe wyniki w nauce i chcą poznać rówieśników z całego świata. Udział w programie jest całkowicie bezpłatny, a zajęcia i kursy odbywają się w języku angielskim. Rekrutacja trwa do 24 października 2023 roku, a zgłoszenia można przesyłać poprzez stronę programu: seedsforthefuture.pl.

Zakwalifikowani kandydaci otrzymają specjalne zaproszenie na Ceremonię Otwarcia, która odbędzie się w formie stacjonarnej w Warszawie. Ponadto, wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość dołączenia do wyjątkowej społeczności absolwentów, która umożliwi im udział w specjalnych wydarzeniach z udziałem czołowych ekspertów w dziedzinie nowych technologii.


Powrót