FORUM Dyrektor Finansowy 2023 | 6-7 PAŹDZIERNIKA 2022 WARSZAWA

Premierowa debata roku! – Pracodawcy RP partnerem wspierającym Forum "Dyrektor Finansowy 2023"

Zmiana jest jedną z cech życia. Ci, którzy skupiają się jedynie na przeszłości lub teraźniejszości z całą pewnością przegapią przyszłość

John F. Kennedy


Ostatnie lata stawiają biznesy i ich liderów przed kolejnymi wyzwaniami, sytuacja na rynku jest dynamiczna i trzeba być gotowym na ciągłe zmiany. Liderzy finansów stają się kluczowymi partnerami biznesowymi, nawigatorami przewidującym nadchodzące wydarzenia i elastycznie reagującym na zmienność otoczenia. Nieustannie muszą szukać sposobów na osiągnięcie sukcesu w nowej "niestabilności", realizować rentowny wzrost i strategicznie przygotowywać się na to, co będzie dalej. Dyrektorzy Finansowi mają świadomość ogromnych zmian w biznesie i tego jak wpłynęły one na ich funkcje. Z dostępem do olbrzymiej ilości danych oraz wyposażeni w technologię biorą udział w procesie podejmowania kluczowych decyzji biznesowych. Wymaga to od nich szerszego spojrzenia na całościową sytuację oraz partnerskiej współpracy z zarządem i menedżerami innych pionów. Żeby osiągać coraz lepsze wyniki potrzebują rozwoju i pozyskiwania nowych kompetencji dla siebie i swoich zespołów.

Serdecznie zapraszamy Państwa  na FORUM "Dyrektor Finansowy 2023" w dniach 6-7 października 2022 r. w ADN Centrum Konferencyjne w Warszawie.

Premierowa debata roku FORUM DYREKTOR FINANSOWY 2023 to platforma dla profesjonalistów zarządzania finansami z różnych branż w Polsce służąca dyskusji o sprawdzonych strategiach i wyzwaniach dnia codziennego Dyrektora Finansowego, wymianie doświadczeń i najlepszych praktyk oraz omówieniu kluczowych umiejętności i zasobów wymaganych do napędzania wzrostu biznesu. Naszym celem jest dostarczenie zestawu najwyższej jakości inspiracji, informacji i narzędzi, prowadzących do doskonalenia praktyki.

Forum zostało zaprojektowane we współpracy z Radą Programową, w skład której weszli Dyrektorzy Finansowi z różnych branż w Polsce. Tematem przewodnim tej edycji Forum jest wpływ skutków pandemii oraz zmieniających się uwarunkowań polityczno-ekonomicznych na rolę i priorytety pracy Dyrektora Finansowego. Dyrektor Finansowy jak partner biznesowy i nawigator rozwoju biznesu w następujących obszarach: LUDZIE, ORGANIZACJA I TECHNOLOGIA.

Nie bądź tylko uczestnikiem debaty, prowadź ją – dołącz do najciekawszego wydarzenia roku!

Rejestracja jest dostępna pod linkiem: https://www.adnakademia.pl/szkolenia/forum-dyrektor-finansowy-2023/

Program Forum dostępny jest na stronie internetowej: https://forum-dyrektorfinansowy.pl/program/

Więcej informacji o Forum "Dyrektor Finansowy 2023" znajdą Państwo na stronie: https://forum-dyrektorfinansowy.pl/

*Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą promocyjną kierowaną do firm i instytucji.

Powrót