Employer Branding Summit 2018

Przed nami już siódma edycja konferencji Employer Branding Summit, na którą zapraszamy wszystkich pracodawców, którzy chcą nadążać za trendami na rynku i szukają inspiracji do własnych działań, które pozwolą budować silną i rozpoznawalną markę pracodawcy.

Jaki powinien być dzisiejszy employer branding? Na pewno oparty na mocnych relacjach z kandydatami i pracownikami, którzy coraz częściej poszukują ludzkiej twarzy pracodawcy. Dlatego tematem przewodnim konferencji Employer Branding Summit 2018, która odbędzie się 7 czerwca 2018 r. w Warszawie, będą relacje human to human w employer brandingu.

Konferencja to możliwość spotkania na żywo specjalistów, którzy na co dzień nie są łatwo dostępni. Gościem specjalnym EB Summit 2018 będzie Richard Mosley z Universum, który jest uznawany za jeden ze światowych autorytetów w zakresie employer brandingu. Konferencja to również możliwość wymiany doświadczeń i nawiązania ciekawych kontaktów. To także unikalna okazja zobaczenia w czasie Gali Konkursu EBEA najlepszych projektów employer brandingowych w Polsce i sprawdzenia, jakie działania podejmują firmy, z którymi konkurujesz o kandydatów.

Wśród tematów, które będą poruszane na Konferencji znajdą się m.in.: sztuka budowania relacji i komunikacji z kandydatami, strategia employer branding w praktyce, content marketing i skuteczne narzędzia marketingu internetowego dla pracodawców, a także case studies pracodawców. Na Konferencji zostaną również po raz pierwszy zaprezentowane wyniki raportu Emploer Branding w Polsce 2018.


Dlaczego warto być na konferencji?

-    Wysoki poziom merytoryczny doceniany przez uczestników.
-    Prelegenci z najwyższej półki  - wystąpią m.in.: Richard Mosley (key note speaker), Katarzyna Młynarczyk, Anna Macnar i Grzegorz Miłkowski.
-    Najnowsze trendy i badania – nowe roczniki kandydatów, nowe technologie, nowe kanały komunikacji  – trzeba stale trzymać rękę na pulsie i aktualizować wiedzę, żeby nie zostać w tyle za konkurencją.
-    Narzędzia budowy nowoczesnej komunikacji EB – bez odpowiedniej komunikacji przepadnie nawet najlepsza kampania – warto dowiedzieć się jak komunikować się efektywnie.
-    Najlepsze praktyki – w czasie konferencji odbywa się Gala konkursu Employer Branding Excellence Awards 2018 – wręczenie nagród oraz prezentacja nagrodzonych projektów.
-    Praktyczna wiedza – do wykorzystania od ręki w firmie.

Data: 7 czerwca 2018 | Warszawa | Kino Luna, ul. Marszałkowska 28
Organizator: HRM Institute
Patron Honorowy: Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej
Patroni medialni: SSC Heroes, Konfederacja Lewiatan, PulsHR.pl, employerbranding.pl, Personel i Zarządzanie, Miesięcznik Benefit, GoldenLine
Partnerzy: Brand24, Health Desk, Daily Fruits
Informacje: www.employerbrandingsummit.pl
Rejestracja: https://ebsummit.konfeo.com/pl/groups


Dla członków Pracodawców RP obowiązuje rabat w wysokości 20% po wpisaniu kodu PRP20.
Powrót