Dokąd prowadzą zmiany w prawie podatkowym? | 1-2 kwietnia

Pracodawcy RP patronem honorowym XV edycji Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Podatkowego

Już po raz piętnasty odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Prawa Podatkowego Dokąd prowadzą zmiany w prawie podatkowym? Wydarzenie przewidziane jest na 1-2 kwietnia 2022 roku.

Tegoroczna Konferencja odbędzie się w wyjątkowej formie, na Platformie ClickMeeting i będzie ona skupiać się na zagadnieniach związanych z już z wieloma wprowadzonymi w tym roku oraz nadchodzącymi zmianami w prawie podatkowym.

Rozważania zostaną podjęte w ramach 5 paneli tematycznych:

  • Ogólne prawo podatkowe
  • Podatki pośrednie
  • Podatki lokalne
  • Podatki bezpośrednie
  • Podatki a biznes

Prowadzić one będą do jak najpełniejszej odpowiedzi na tytułowe pytanie "Dokąd prowadzą zmiany w prawie podatkowym?". Dodatkowo, każdy panel ekspercki zostanie zakończony otwartym panelem dyskusyjnym pomiędzy prelegentami. Będzie to stanowiło dogodną okazję do wymiany zdań, spostrzeżeń i doświadczeń między profesorami prawa, przedstawicielem administracji publicznej, praktykami oraz publicznością.

Aby wprowadzić zróżnicowanie w spojrzeniu na tematykę wydarzenia i jak najrzetelniej przedstawić jego złożoność, podczas Konferencji prelekcje przedstawią wybitne postaci ze środowiska akademickiego, prawnego, ekonomicznego, administracyjnego oraz osoby ze świata biznesu i praktycy. Wśród zaproszonych gości są m.in.: prof. dr hab. Bogumił Brzeziński, prof. dr hab. Hanna Litwińczuk, prof. dr hab. Adam Nita, prof. dr hab. Paweł Borszewski, dr hab. Krzysztof Lasiński-Sulecki to prof. UMK, prof. dr hab. Wojciech Morawski, dr Jowita Pustuł, dr Paweł Majka, dr Adam Kałążny, Justyna Zając-Wysocka, mec. Tomasz Michalik.

Do udziału w Konferencji zapraszamy wszystkich pasjonatów prawa i zagadnień podatkowych, a także zachęcamy do zainteresowania wydarzeniem osoby chcące poszerzyć swoją wiedzę we wspomnianych obszarach. 

Konferencja będzie w formie zdalnej i jest nieodpłatna, a dla wszystkich uczestników zostały przewidziane certyfikaty uczestnictwa biernego!

Link do zapisów oraz do strony wydarzenia, na której jest harmonogram Konferencji, załączymy w najbliższym czasie. Aby być na bieżąco, koniecznie dołącz do wydarzenia!

Link do rejestracji na wydarzenie dostępny jest tutaj

Więcej informacji o wydarzeniu znajdą Państwo pod linkiem: https://fb.me/e/1kRbiD51E

Powrót