Gospodarka, siła, wizja
Zaufało nam 19 000 firm zatrudniających przeszło 5 000 000 pracowników

Sekretarka Prezydenta Pracodawców RP

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

• Praca na cały etat w godzinach od 12.00-20.00;

• Nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów, wybór kluczowych danych, raportowanie informacji;

• Przygotowanie materiałów na spotkania, współpraca z pozostałymi departamentami w tym zakresie;

• Łączenie rozmów przychodzących i wychodzących, prowadzenie rejestru połączeń, bieżąca aktualizacja bazy kontaktów;

• Obsługa gości,

• Organizacja wyjazdów służbowych;

Wymagania:

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

• Biegła obsługa pakietu MS Office (MS Word, MS Excel) i Internetu; mile widziana znajomość pakietu Google,

• Dobra organizacja pracy własnej;

• Umiejętność poszukiwania i selekcjonowania informacji;

• Wysoka kultura osobista;

• Dokładność, sumienność i dyskrecja;

• Dyspozycyjność;

Oferujemy:

• Ciekawą i dynamiczną pracę pełną wyzwań;

• Atrakcyjne warunki finansowe;

• Nowoczesne narzędzia pracy;

• Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres mailowy rekrutacja@pracodawcyrp.pl .

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Pracodawców RP z siedzibą w Warszawie przy ul. Brukselskiej 7 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Klauzula RODO

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych są Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej z siedzibą w Warszawie przy ul. Brukselskiej 7. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.