Gospodarka, siła, wizja
Zaufało nam 19 000 firm zatrudniających przeszło 5 000 000 pracowników

Koordynator ds. rozwoju

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należeć będzie:

Aktywny rozwój bazy członków, budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z członkami organizacji, współpraca z partnerami zewnętrznymi, organizacja spotkań, tworzenie prezentacji i materiałów informacyjnych, wsparcie departamentów w zakresie przygotowania raportów i analiz.

Profil idealnego kandydata

Wykształcenie wyższe, minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków w obszarze współpracy z klientem, bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office, rozwinięte umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania relacji i komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie i dyspozycyjność, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy pod presją czasu, wysoka orientacja na realizację celów, kreatywność w działaniu, znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

Znajomość zagadnień społeczno-gospodarczych, doświadczenie w pracy w środowisku partnerów społecznych.


Ze swojej strony gwarantujemy

Ciekawą i rozwijającą pracę, ale wymagającą dużego zaangażowania, umowę o pracę i atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych. Zdobycie doświadczenia w reprezentatywnej organizacji pracodawców.


Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres e-mail: rekrutacja@pracodawcyrp.pl


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Pracodawców RP z siedzibą w Warszawie przy ul. Brukselskiej 7 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Klauzula RODO

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych są Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej z siedzibą w Warszawie przy ul. Brukselskiej 7. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.


Powrót