Gospodarka, siła, wizja
Zaufało nam 19 000 firm zatrudniających przeszło 5 000 000 pracowników

Testy innowacyjnej platformy rekrutacyjnej MatchBeta

PwC od lat prowadzi działania wspierające wejście młodych na rynek pracy, obecnie za pomocą innowacyjnej platformy rekrutacyjnej MatchBeta. Zachęcamy do udziału w testach!

MatchBeta to platforma łącząca pracodawców z millenialsami. Sercem aplikacji jest test predyspozycji zawodowych przygotowany przez specjalistów z Centrum Innowacji SWPS oraz zespół Data Analytics PwC. Na podstawie danych uzyskanych od polskich profesjonalistów, sztuczna inteligencja podpowiada młodym osobom jakie są potencjalne obszary zawodowe, z pracy w których będą zadowoleni i efektywni. Jednocześnie przy informacji zwrotnej pojawiają się ogłoszenia pracodawców oferujących staże i praktyki z obszarów (np. marketing) sugerowanych studentowi.

Zachęcamy do wypełnienia testu dla profesjonalistów, aby sztuczna inteligencja mogła jeszcze lepiej podpowiadać młodym ścieżkę kariery.

Ankietę można anonimowo wypełnić tutaj

Jakie korzyści otrzymuje pracodawca?

- publikacja ogłoszenia na platformie i jego promocja w social mediach (targetowanie do miejscowości, kierunku studiów itd.)
- publikacja profilu pracodawcy i promocja marki pracodawcy w kanałach on-line
- promocja programu stażowego danego pracodawcy kanałami on-line i off-line
- wgląd do wyniku testu MatchBeta kandydatów, którzy zaaplikowali na ofertę (informacja zwrotna daje znacznie więcej niż CV studenta, które najczęściej jest dość ubogie)
- działania off-line: organizacja warsztatu, open day, stażowego tournee itd. – to wszystko w ramach programu, który wspiera młodych na rynku pracy.

Najważniejsze liczby:
10,5 tys. zarejestrowanych studentów, którzy wypełnili test (średni dzienny przyrost nowych studentów to 100-150 osób)
dotarcie na poziomie 2,5 mln unikalnych użytkowników z grupy docelowej (20-25 lat) poprzez kanały online.

PwC przygotowało specjalną ofertę dla członków Pracodawców RP.

Firmy zainteresowane współpracą z PwC prosimy o kontakt: m.kitlas@pracodawcyrp.pl