Ponad 47 tys. zł średniego rabatu na wybrane mieszkania z oferty GK Murapol. Ruszyła czerwcowa promocja dewelopera

Z myślą o osobach szukających dla siebie mieszkania lub chcących zainwestować posiadany kapitał w nieruchomości GK Murapol przygotowała kampanię „Atrakcyjne inwestycje to MUROWANE INWESTYCJE”. W promocji cenowej znalazło się aż 299 mieszkań w 13 miastach Polski. Średni rabat na mieszkania z tej puli przekracza kwotę 47 tys. zł! Co jeszcze można zyskać?

Wiele osób zastanawia się dziś, czy właśnie teraz warto zdecydować się na zakup mieszkania. Dotyczy to zarówno osób szukających swojego wymarzonego M, jak również inwestorów chcących korzystnie ulokować swój kapitał. Eksperci przekonują, że obecna sytuacja może sprzyjać takiej decyzji, zwłaszcza jeśli dotyczy to oferty mieszkań w segmencie popularnym i tzw. affordable premium (przystępne cenowo o wyższym standardzie), które są najchętniej kupowane na własny użytek przez Polaków, a zarazem dobrze postrzegane jako inwestycja na wynajem lub do odsprzedaży z zyskiem.

47 tys. zł średniego rabatu na wybrane mieszkania

Dla klientów, którzy szukają tego typu mieszkania - w dobrej cenie, w rozwijających się dzielnicach miast oraz z udogodnieniami smart home GK Murapol przygotowała w czerwcu promocję „Atrakcyjne inwestycje to MUROWANE INWESTYCJE”. Kampania potrwa do 30 czerwca i jest skierowana zarówno do klientów szukających mieszkania dla siebie, jak również chcących zainwestować i zadbać o swój kapitał.

GK Murapol daje klientom do wyboru pulę aż 299 mieszkań w swoich 21 projektach realizowanych na terenie 13 miast. Wszystkie są objęte atrakcyjnymi rabatami, a ich średnia wartość przekracza 47 tys. zł. Na co, poza obniżoną ceną, mogą liczyć klienci?

Smart home premium i miejsca parkingowe w cenie wybranych lokali

Dostępny w cenie wybranych mieszkań pakiet smart home w wersji premium to szereg innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które realnie przekładają się zarówno na komfort, jak i na oszczędności lokatora, które mogą sięgać nawet 23% w skali roku. Ponadto mieszkania w najnowszych inwestycjach dewelopera mają w standardzie pakiet antysmogowy, który zapewnia czyste powietrze w mieszkaniu przez cały rok. W ramach promocji klienci w części lokali z puli mogą znaleźć również takie z miejscem parkingowym w cenie.

Wygoda, czyli możliwość zdalnej rezerwacji

GK Murapol umożliwia zdalne skorzystanie z promocji cenowej i zarezerwowanie wybranego mieszkania wygodnie - bez wychodzenia z domu. Deweloper daje możliwość odbycia wideo-rozmowy z doradcami, a także opcję podpisania umów rezerwacyjnych online.

Więcej informacji nt. promocji „Atrakcyjne inwestycje to MUROWANE INWESTYCJE”