Gospodarka, siła, wizja
Zaufało nam 19 000 firm zatrudniających przeszło 5 000 000 pracowników

Poczuj świąteczny klimat na PGE Narodowym!

Zbliża się ostatni przedświąteczny weekend. Dzięki atrakcjom zaplanowanym na ten czas przez Zimowy Narodowy, możemy przyjemnie i radośnie wejść w klimat świąt, prezentów i rodzinnej atmosfery. Już w piątek, 21 grudnia, o godz. 18.00 na tafli lodowiska na PGE Narodowym, tysiącem lampek rozbłyśnie kilkunastometrowa świąteczna choinka. 

W Zimowym Miasteczku święta zaczynają się już w piątek 21 grudnia. Tego dnia zagoszczą urokliwe Śnieżynki, które będą rozdawały słodkości od Wedla i prowadziły konkursy. Będzie można również podziwiać ich łyżwiarskie umiejętności w postaci piruetów i innych skomplikowanych figur, które zaprezentują na lodowisku B. Tuż obok, na płycie stanie specjalna strefa rozrywki Wedla, w której każdy będzie mógł poczuć dziecięcą radość, zakręcić 'kołem słodkości', w którym każdy jest wygranym, czy wziąć udział w licznych animacjach i konkursach ze słodkimi upominkami. Niepowtarzalną atrakcją w piątek będzie inauguracja świątecznej iluminacji Wedla i rozświetlenie wyjątkowej choinki, która stanie na środku lodowiska B. Punktualnie o godz. 18.00 goście Zimowego Miasteczka wezmą udział w odliczaniu i rozświetleniu tego magicznego drzewka.

Wieczorne emocje dodatkowo podkręci prezenterka Kristina z 4FUN.TV, która przeprowadzi konkursy z prezentami marzeń. Zarówno w piątek jak i sobotę można wygrać m.in. skok na bungee, jazdę samochodem Ferrari, czy też lot w tunelu aerodynamicznym. Gości Zimowego Miasteczka, którzy przede wszystkim dbają o swoją dobrą formę i jeszcze przed świętami chcieliby się skonsultować z dietetykiem lub fizjoterapeutą, zapraszamy do strefy MultiSport Lab. Czekają tam na nich ćwiczenia wytrzymałościowe, aktywności w wirtualnym świecie (VR) oraz urządzenia, które przeanalizują ciało i wady postawy. Osoby chętne na bezpłatne zajęcia z nauki jazdy na rolkach ze szkołą Black&Yellow zapraszamy do skateparku na poziom -4.

Przez cały weekend na Zimowym Narodowym będzie można pojeździć na łyżwach, zjechać z górki lodowej, pokręcić się na bumper cars, karuzeli, albo pograć w curling. W sobotę i niedzielę, najmłodsi łyżwiarze mogą skorzystać z 'Poranków dla dzieci', czyli nauki jazdy na łyżwach połączonej z zabawą. Na zakończenie tak emocjonującego weekendu, można odetchnąć pijąc gorącą czekoladę na stoisku Pijalni Czekolady E.Wedel, kawę w 'Zimowy Cafe by Segafredo' lub coś rozgrzewającego w 'Stacji Grzewczej'.

Zimowa strefa Wedla będzie działać od rozpoczęcia iluminacji do 1.01.2019r. w godz. 12.00-18.00, za wyjątkiem 25.12, kiedy będzie otwarta od 13.30. Jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich gości Zimowego Miasteczka.

Zimowy Narodowy w okresie międzyświątecznym będzie otwarty od rana do północy, poniżej szczegółowe godziny funkcjonowania:

24 grudnia – nieczynne

25 grudnia – od 12.30 do 24.00

26-30 grudnia – od 9.00 do 24.00

31 grudnia – od 9.00 do 17.00

01 stycznia – 12.30 do 24.00

2-6 stycznia – 9.00 do 24.00

Partner strategiczny Zimowego Narodowego: Wedel

Partnerzy Zimowego Narodowego: MultiSport, Stock, Red Bull, Segafredo, Kino Świat, Szczyrk Mountain Resort, Robyg

Patroni medialni Zimowego Narodowego: ZET, Onet, Viva, Poradnik Zdrowie, Mamo To Ja, 4FUN.TV

Partnerzy medialni Skateparku: 4FUN.TV, RADIO KAMPUS, I DO SK8

Partnerzy Skateparku: California Skateshop, Akademia Surfingu, Desk Shop, Board For Kids, Kamuflage, Rollschool, Pożycz kółko, I love Rolki, Scoot Camp, Selectshop, Slalom Academy, Rollinn.pl

www: www.zimowynarodowy.pl

Facebook: www.facebook.com/zimowy.narodowy

Instagram: zimowynarodowy

Zimowy Narodowy został zauważony i doceniony na świecie dwiema prestiżowymi nagrodami, Galaxy Awards i Ipra Golden World Awards. 25 września 2017 roku Zimowy Narodowy został również wyróżniony nagrodą za Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Mazowieckiego 2017. Konkurs ten został zorganizowany przez Mazowiecką Regionalną Organizację Turystyczną.

Organizatorem i pomysłodawcą projektu Zimowy Narodowy jest agencja Testa Communications.

www.testa.com.pl

www.facebook.com/testa.communications


Kontakt dla mediów:

Monika Borzdyńska

Dyrektor ds. Komunikacji, Promocji i Marketingu

Rzecznik Prasowy

PGE Narodowy

+48 785 557 045

e-mail: monika.borzdynska@pgenarodowy.pl

Katarzyna Tyska

PR Managing Director

Testa Communications

+48 509 267 501

e-mail: katarzyna.tyska@testa.com.pl