Gospodarka, siła, wizja
Zaufało nam 19 000 firm zatrudniających przeszło 5 000 000 pracowników

PGE Narodowy wyróżniony statuetką Sukces Roku 2019

Spółka PL.2012+, operator najnowocześniejszej areny wielofunkcyjnej w Polsce, która swoim obszarem działania obejmuje nie tylko wydarzenie sportowe, ale również kulturalne oraz biznesowe, została nagrodzona statuetką za samodzielną organizację ubiegłorocznej Narodowej Strefy Kibica. Wyróżnienie przyznała kapituła składająca się z członków Redakcji Magazynu "Osobowości i Sukcesy Roku 2019" oraz laureatów poprzednich edycji Konkursu.

Narodową Strefę Kibica, wyróżnioną statuetką, odwiedziło ponad 40 tysięcy gości. Poza transmisją meczu Polska-Senegal, odbyła się m.in. kartoniada, wspólne odśpiewanie hymnu, a na trybunach pojawiała się gigantyczna flaga o powierzchni 1500 metrów kwadratowych.

— Cieszę się, że nasz wysiłek we współtworzeniu tego wyjątkowego miejsca został doceniony. To wyróżnienie jest tak naprawdę dla naszych wszystkich gości, bez których PGE Narodowy nie tętniłby życiem i tak pozytywną energią przez cały rok — podkreśla Alicja Omięcka, Prezes Zarządu PL.2012+.

Na uroczystej Gali 30 marca nagrodę w imieniu Spółki PL.2012+ odebrała Marzena Małek, Członek Zarządu.

PGE Narodowy to jedyny w Polsce obiekt z tak szeroką, różnorodną ofertą wydarzeń, która rokrocznie przyciąga ponad dwa miliony gości. To nie tylko miejsce imprez sportowych czy koncertów, ale także biznesu. Tylko w 2018 roku, w Centrum Konferencyjnym, Biznes Klubie, Galerii i Lożach VIP, odbyło się prawie 300 wydarzeń biznesowych z udziałem ponad 200 tysięcy uczestników.

Gala Osobowości i Sukcesy 2019 odbyła się w miniony weekend już po raz ósmy. Organizatorem i pomysłodawcą wydarzenia jest Mariusz Pujszo, twórca magazynu "Osobowości i Sukcesy". Podczas części oficjalnej Gali wręczono statuetki w kategoriach: "Osobowość Roku 2019", "Sukces Roku 2019", "Na Drodze Do Sukcesu Roku 2019" oraz "Człowiek Sukcesu Roku 2019".

Materiały dla mediów:

Zdjęcia od początku budowy stadionów do dzisiaj, zarówno zewnętrzne, wewnętrzne, jak i z poszczególnych wydarzeń znajdują się w bazie bezpłatnych multimediów PGE Narodowego, którymi mogą Państwo ilustrować swoje publikacje. Baza dostępna jest dla mediów pod adresem multimedia.pgenarodowy.pl.


Kontakt dla mediów:

Monika Borzdyńska

Dyrektor ds. Komunikacji, Promocji i Marketingu

Rzecznik Prasowy

+48 785 557 045

e-mail: monika.borzdynska@pgenarodowy.pl


Magdalena Olszewska

PR Manager

+48 785 557 037

e-mail: magdalena.olszewska@pgenarodowy.pl