Gospodarka, siła, wizja
Zaufało nam 19 000 firm zatrudniających przeszło 5 000 000 pracowników

Oferta PGE Narodowego

PGE Narodowy to tętniący życiem, bardzo sprawnie funkcjonujący organizm. W swojej działalności łączy wiele poziomów: z jednej strony jest miejscem największych, ekscytujących wydarzeń sportowych, rozrywkowych czy kulturalnych, a z drugiej to dumne centrum biznesu, które w niespełna siedem lat mocno zakorzeniło się zarówno na polskim, jak i europejskim rynku. 

Na PGE Narodowym idealnie przeplatają się emocje towarzyszące piłce nożnej czy koncertom z np. spotkaniami biznesowymi w lożach. Jednego dnia jesteśmy Domem Reprezentacji Polski, a kolejnego mekką miłośników literatury podczas Warszawskich Targów Książki. Zimą z kolei w sercu stadionu wyrasta Zimowe Miasteczko z lodowiskami, górką lodową i mnóstwem innych atrakcji. Ta zdolność PGE Narodowego do błyskawicznej metamorfozy jest potężną siłą napędową, która nadaje rytm zarówno stadionowi, jak i wszystkim osobom zaangażowanym w jego istnienie, w tym mnie.

Przestrzeń areny nie służy jednak tylko rozgrywkom piłkarskim czy koncertującym u nas gwiazdom. To właśnie na płycie odbywały się najważniejsze rozmowy w trakcie szczytu NATO czy COP-19 i to na niej prezentowano wystąpienia podczas posiedzenia Rady Gubernatorów Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju. Specjalnie na potrzeby tych wydarzeń na płycie postawiono nowoczesne, komfortowe hale, które gościły najważniejszych polityków i ekonomistów. Na co dzień na potrzeby wydarzeń biznesowych udostępniamy największe w Warszawie centrum konferencyjne czy liczący 3,2 tys. mkw. powierzchni Biznes Klub, w którym można zorganizować np. galę dla kilkuset osób. Nie zapominamy o małych spotkaniach biznesowych - to właśnie im dedykowane są m.in. 62 loże biznesowe czy liczne przestrzenie niestandardowe. Wciąż nie wszyscy wiedzą, że PGE Narodowy jest też sporym biurowcem, dysponujemy ponad 10 tys. mkw. powierzchni komercyjnej, na której gościmy kilkadziesiąt firm.

Już dziś zachęcam do zapoznania się z ofertą PGE Narodowego.

Alicja Omięcka

Prezes operatora PGE Narodowego